Konrad Pruśniewski i Agnieszka Pluwak

Instruktorzy Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL
Zajęcia: Blues

Agnieszka i Konrad kompletnie zwariowali na punkcie Bluesa, a teraz swoim szaleństwem pragną zarażać innych! Oni i taniec bluesowy to była miłość od pierwszych kilku taktów. Stał się on dla nich pasją, której zdecydowali poświęcić się bez reszty.

Agnieszka zaczęła tańczyć w wieku 7 lat. Trenowała m.in. taniec towarzyski, afro, hip-hop oraz modern i Broadway jazz. Duże doświadczenie oraz zarażanie entuzjazmem naturalnie skierowały Agnieszkę w stronę nauczania. Tańca nowoczesnego i towarzyskiego uczyła m.in. w Niemczech i Hiszpanii, a obecnie rozwija warszawską scenę bluesową wraz z Konradem Pruśniewskim z ramach studia tańców swingowych SWINGOUT.PL. Prowadząc zajęcia stale poszukuje nowych metod przekazywania wiedzy, inspiracji oraz rozwoju każdego z uczestników. Jest finalistką prestiżowych konkursów tańca bluesowego, m.in. podczas festiwali Drag the Blues w Hiszpanii (trzecie miejsce w konkursie J&J 2016, drugie w crazy J&J 2015), Bluesila na Litwie (drugie miejsce w konkursie J&J 2015) oraz allin' Blues we Francji (1 miejsce kategorii solo, drugie w J&J 2016).
SWINGOUT.PL - Konrad i Agnieszka - Blues w Warszawie
Konrad od dziecka ćwiczył japońskie sztuki walki, dzięki którym rozwinął umiejętności ruchowe niezwykle cenne w tańcu, np. płynność ruchu, zwinność, świadomość ciała. W 2013 roku porzucił rękawice bokserskie na rzecz lindy hop oraz bluesa. Na swoim koncie ma już m.in. wygrane w konkursach J&J podczas festiwali takich jak Bluesila 2015, Spoonful 2016, Amber Swing 2015, Grenoble Fallin' Blues 2016, czy też drugie miejsca na Drag the Blues 2016, Dragon Swing 2015, WLHX 2015.
SWINGOUT.PL - Konrad i Agnieszka - Blues w Warszawie
Wspólny taniec otworzył im nowe ścieżki kariery tanecznej. Od dwóch lat tańczą razem taniec bluesowy oraz rozwijają własny styl slow lindy/slow dance. Postawili na kreatywność, improwizację i muzykalność. Uczyli się od wybitnych instruktorów w Polsce, Szwecji, Anglii, Francji oraz Hiszpanii. Są organizatorami festiwali Valentine’s Blues oraz Autumn Blues. Warsztaty i zajęcia prowadzili już m.in. w Hiszpanii, na Ukrainie, Białorusi, Litwie oraz w Wlk. Brytanii.
Strona Konrada i Agnieszki: www.konradandagnieszka.com

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL