Michał Ruszkawski i Ewa Jarosz-Jarszewska

Instruktorzy Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL
Zajęcia: Lindy Hop

Ewa i Michał poznali się w 2010 roku, natomiast tańce swingowe zagościły w ich życiu trzy lata później.

Michał i Ewa - instruktorzy SWINGOUT.PL

Zaczynając wspólną taneczną przygodę, oboje mieli już duże parkietowe doświadczenie. Ewa, zafascynowana kulturą Orientu, zgłębiała tajniki tańca brzucha. Przy okazji szlifowała technikę na zajęciach z tańca jazzowego, zupełnie nie zdając sobie wówczas sprawy, że istnieje coś takiego jak Authentic Jazz.

Michał nie tańczył jedynie przez pierwsze sześć lat swojego życia. Przez kilkanaście lat trenował taniec towarzyski, następnie na chwilę zainteresował się salsą, aby wreszcie dołączyć do profesjonalnej grupy Volt, z którą współpracował przy tworzeniu oprawy tanecznej do programów telewizyjnych, reklam, teledysków, najważniejszych festiwali muzycznych w kraju i za granicą. Od 2009 roku dzieli się swoją wiedzą podczas regularnych kursów i warsztatów.

Ewa i Michał podczas swoich zajęć przywiązują olbrzymią wagę do prowadzenia i podążania, podkreślają znaczenie kształtowania indywidualnego stylu, wskazują zaskakujące połączenia podstawowych figur, tak aby nawet mniej zaawansowani uczestnicy zajęć mogli zabłysnąć na parkiecie. To wszystko w opakowaniu niezwykle bujnych, nieposkromionych temperamentów!

Michał i Ewa

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL