Potańcówki SWINGOUT.PL

Serdecznie zapraszamy na potańcówki i praktisy taneczne SWINGOUT.PL do Domu Zabawy i Kultury DZiK, Pubu Lolek, Klubu SPATiF, baru BARdzo bardzo oraz Centrum Promocji Kultury.

Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o wszystkich naszych potańcówkach? Śledź aktualną listę wydarzeń lub rzuć okiem na nasz kalendarz.

Swingowa Niedziela w DZiKu

Swingowe Niedziele w DZiKuDowiedz się więcej

Pozycja obowiązkowa w tanecznym kalendarzu! Praktisy tańca swingowego i bluesa w Domu Zabawy i Kultury DZiK organizujemy już od ponad trzech lat. Piękne, modernistyczne wnętrza zabytkowej willi stanowią doskonałą, naturalną scenerię dla tańca i muzyki z dawnych czasów, a przyjazna, rodzinna atmosfera sprawia, że ciężko jest zejść z parkietu.

Uczniowie SWINGOUT.PL, którzy potrzebują porady, czy dodatkowego wyjaśnienia materiału z zajęć Lindy Hop, Collegiate Shag, Bluesa, Balboa czy Authentic Jazz mogą o pomoc prosić obecnych na miejscu instruktorów Studia. Wieczór podzielony jest na część z szybką muzyką (19:00 – 21:00), z muzyką przyjazną początkującym (21:00 – 22:00) oraz część ogólną, ze zróżnicowanym tempem muzyki swingowej.

Dom Zabawy i Kultury DZiK, ul. Belwederska 44a
Daty: 05.11.2017, 12.11.2017, 19.11.2017, 26.11.2017, 03.12.2017, 10.12.2017, 17.12.2017

Start imprezy: 19:00, Wstęp wolny!

Swing na Pradze

Swing na PradzeDowiedz się więcej

Sobotnie, comiesięczne potańcówki SWINGOUT.PL z muzyką na żywo już od dwóch lat goszczą w Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2. Z uwagi na dużą scenę, doskonałą akustykę i parkiet, często również jest miejscem imprez podczas organizowanych przez nas festiwali. Każdą imprezę poprzedzają dwie lekcje podstaw wybranych tańców swingowych, jest to więc doskonałe miejsce aby zacząć swoją przygodę z tańcem swingowym, lub poznać podstawy tańca, którego jeszcze nie próbowaliśmy. Centrum posiada bufet ze smacznym jedzeniem oraz niedrogimi napojami.

Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2
Daty: 16.12.2017

Bluesowa Potańcówka w BARdzo Bardzo

Bluesowa Potańcówka w BARdzo BardzoDowiedz się więcej

W samym centrum Warszawy, przy ul. Nowogrodzkiej, znajduje się kameralne miejsce, gdzie raz w miesiącu, w czwartek, można nie tylko rozkoszować się doskonałym drinkiem, posłuchać muzyki bluesowej, potańczyć do niej, czy po prostu popatrzeć, jak tańczą inni.

Blues jest tańcem, który uczy ekspresji i muzykalności, w dużym stopniu opierając się o dialog tańczących partnerów. Jest wyjątkowym tańcem, w którym jesteśmy winni sobie wzajemny szacunek, tańcem, w którym partnerka inspiruje partnera lub wręcz sama prowadzi go do udziału w swojej własnej improwizacji. Poczuj bluesa w BARdzo Bardzo!

BARdzo bardzo, ul. Nowogrodzka 11
Data: 02.11.2017

Start imprezy: 20:00, Wstęp wolny!

Swingowa Potańcówka w BARdzo Bardzo

Swingowa Potańcówka w BARdzo BardzoDowiedz się więcej

Nie samym bluesem BARdzo Bardzo żyje! Na zmianę z Klubem SPATiF, w wybrane czwartki można potańczyć tam również tańce swingowe. Doskonały bar oraz niepowtarzalny wystrój oczywiście bez zmian. Zapraszamy!

BARdzo bardzo, ul. Nowogrodzka 11
Daty: 09.11.2017, 21.12.2017

Start imprezy: 20:00, Wstęp wolny!

Swing w SPATiFie

Swing w SpatifieDowiedz się więcej

Najnowszy punkt na naszej mapie swingowych imprez. Lokal Stowarzyszenia Polskich Aktorów Teatralnych i Filmowych od pierwszego spojrzenia przywodzi na myśl przedwojenne amerykańskie knajpy wprowadzając gościa w niezapomniany, filmowy klimat. Do dyspozycji tancerzy jest doskonale zaopatrzony bar oraz drewniany parkiet. Klub znajduje się kilkaset metrów od Placu Trzech Krzyży. W wybrane czwartki każdego miesiąca nasi DJ-e dbają, aby nikt nie mógł usiedzieć w miejscu!

Klub SPATiF, al. Ujazdowskie 45
Daty: 16.11.2017, 23.11.2017, 30.11.2017

Start imprezy: 20:00, Wstęp wolny!

Swing w Lolku

Swing w LolkuDowiedz się więcej

Pub Lolek to miejsce doskonale znane wszystkim amatorom plenerowych barów. Drewniany parkiet, całoroczna sala taneczna, doskonałe nagłośnienie sprawiają, że miejsce to jest wprost stworzone na swingowe potańcówki. Co miesiąc, w wybraną niedzielę, na scenie gościmy The Cajun Spices – złożony z tancerzy swingowych zespół ulicznego jazzu tradycyjnego, który rozgrzewa parkiet do czerwoności. Przed koncertem, instruktorzy Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL prowadzą dla jeszcze nie tańczących gości krótką lekcję podstaw wybranego tańca swingowego.

Pub Lolek, ul. Rokitnicka 20
Daty: Wracamy już na wiosnę!

Start imprezy: 18:00, Wstęp wolny!

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL