Nowe grupy początkujące w SWINGOUT.PL

Zacznij przygodę z Lindy Hop wakacyjnym, intensywnym kursem dla początkujących!

Summer Lindy to dwugodzinne, cotygodniowe zajęcia Lindy Hop, które pozwolą Ci poznać postawy prowadzenia, podążania, improwizacji i muzykalności oraz pozwolą Ci już w te wakacje wypróbować nabyte umiejętności podczas organizowanych przez SWINGOUT.PL letnich potańcówek w Dziku, w Pubie Lolek czy w Cudzie nad Wisłą.

REJESTRACJAWypełnij formularz, aby zapisać się na zajęcia

Zajęcia poprowadzą 3 różne pary nauczycieli, będzie to więc niepowtarzalna okazja, aby podczas jednego kursu uczyć się od wszystkich instruktorów uczących Lindy Hop w SWINGOUT.PL.

Jeśli po kursie zdecydujecie się dołączyć do regularnych zajęć, istnieje możliwość (w miarę dostępności miejsc) dopisania się do grup początkujacych, które rozpoczęły zajęcia przed wakacjami.

Kurs Summer Lindy obejmuje 7 spotkań: 3.07, 10.07, 17.07, 24.07, 31.07, 7.08, 21.08 (brak zajęć 14.07). Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 19:00 – 21:00 w Akademii Tańca Tomasza Potockiego przy ul. Wolność 2a (sala różowa).

Koszt kursu:

280 zł płatne jednorazowo lub 290 zł przy płatności w 2 ratach (200 zł przy rejestracji + 90 zł do 1.08).

Jeśli chcesz przeczytać więcej o poszczególnych tańcach, zapraszamy TUTAJ.

UWAGA! Ze względu na konieczność zachowania proporcji w grupie, jesteśmy w stanie przyjąć jedynie niewielką ilość partnerek solo (nie dotyczy zajęć solo). Zachęcamy do rejestracji z partnerem. Wszystkie zgłoszenia partnerek solo umieszczane będą na liście oczekujących, do czasu rejestracji kolejnego partnera solo. Rejestrując się w parze pamiętaj, aby wypełnić DWA ODRĘBNE formularze rejestracyjne podając dwa oddzielne adresy email – jeden dla partnera, drugi dla partnerki.
Udostępnij na:
  • Print
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Google Bookmarks

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL