Warsztaty wprowadzające dla początkujących

Chcesz dołączyć do jednej z działających już grup SWINGOUT.PL?
Chcesz przekonać się, czy tańce swingowe są dla Ciebie?
A może brak Ci czasu na regularne zajęcia, a chcesz poznać podstawy Lindy Hop, Collegiate Shag, Balboa, Blues lub Charleston i Authentic Jazz?

Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL od kilku lat organizuje regularne warsztaty wprowadzające tańców swingowych dla początkujących. Pierwsze warsztaty pod nazwą Lindy Hop Intro odbyły się w Warszawie w 2009 roku.

Warsztaty mają na celu wprowadzenie w tematykę wybranego tańca, przedstawienie jego podstawowych aspektów technicznych, zapoznanie z podstawowymi elementami tanecznymi oraz z fundamentalnymi zasadami prowadzenia i podążania.

Udział w warsztatach Intro umożliwia zapoznanie się z materiałem realizowanym w pierwszym miesiącu zajęć grup początkujących i jest jedyną możliwością dołączenia do nich w kolejnym miesiącu zajęć.


Obecnie nie prowadzimy rejestracji na żadne warsztaty intro. Informacje o nowych warsztatach intro pojawią się wkrótce.


Jeżeli chcesz dołączyć do grupy zajęć regularnych, sprawdź do jakich grup prowadzimy obecnie zapisy!

REJESTRACJA DO NOWYCH GRUP


UWAGA!

Na zajęciach obowiązuje rotacja partnerów.


@   Przy rejestracji w parze konieczne jest wypełnienie DWÓCH ODRĘBNYCH formularzy rejestracyjnych (po jednym dla każdej z osób). Prosimy o dwa oddzielne adresy e-mail – jeden dla partnera, drugi dla partnerki.


Z uwagi na konieczność zachowania proporcji w grupie, zachęcamy do rejestracji w parach. Dotyczy to przede wszystkim partnerek, ponieważ dla nich najczęściej tworzy się lista oczekujących. Dla partnerów bez partnerek z reguły bez problemu znajduje się miejsce w grupie, więc bez przeszkód mogą rejestrować się solo.


Rejestracje solo będą umieszczane na liście oczekujących do czasu pojawienia się potwierdzonej płatnością rejestracji osoby o przeciwnej roli w parze (uwaga nie dotyczy zajęć solo).

Zobacz film: występ Warsaw Shag Teamu SWINGOUT.PL w czasie festiwalu Warsaw Collegiate Shag Festival 2017

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL