Pokaz filmu Alive and Kicking i potańcówka z The Cajun Spices

21 maja 2017 18:45 — 23:59


W niedzielę 21 maja o godz. 18:45 zapraszamy na pokaz filmu „Alive and Kicking” w ramach drugiej edycji Festiwalu Filmów Sportowych Sztafeta 2017! Chwilę po projekcji, w restauracji 1 Liga (w budynku kina) lekcja tańca ze Studiem Tańca Swingowego SWINGOUT.PL i potańcówka do muzyki na żywo w wykonaniu zespołu The Cajun Spices!

Alive and Kicking to pełnometrażowy dokument to spojrzenie na kulturę tańca swingowego i postaci, które czynią ją wyjątkową. Ukazuje ewolucję swingu – od tańca jako formy sztuki w jego czysto amerykańskich korzeniach, po ekspansję i popularność na całym świecie. O swojej pasji w filmie opowiadają znani w środowisku tancerze, m.in. Stephen Sayer i Chanzie Roettig-Gomez, Sky Humphries i Frida Segerdahl, Kevin St. Laurent i Jo Hoffberg, Peter Loggins, Sylvia Sykes czy Chazz Young (syn Frankiego Manninga). Alive and kicking pokazuje historie tancerzy i próbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ten taniec wypełnia ich życie radością.

Bilety na pokaz filmu w cenie 14 zł do nabycia w kasach Kina. Możliwa również rezerwacja telefoniczna pod nr: 22 343 03 10

Wstęp na potańcówkę dla uczestników Festiwalu – wolny!

Alive and Kicking w kinie Praha i potańcówka z The Cajun Spices
21 maja 2017 (niedziela)
Kino Praha
ul. Jagielońska 26, 03-719 Warszawa

Start: g. 18:45
Wstęp: 14 zł

Wydarzenie na FacebookuDołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!
Udostępnij na:
  • Print
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Google Bookmarks

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL