Warsztaty Charlestona i Authentic Jazz z Peterem Kepicem!

Zdobywca hat-tricku na festiwalu Dragon Swing 2013 (1. miejsce Jack’n’Jill, 1. miejsce Solo Jazz, laureat Zielonego Smoka) już wkrótce w Warszawie!

W czwartek 6 lutego 2014 w Studiu Tańca Swingowego SWINGOUT.PL, odbędą się dwugodzinne otwarte warsztaty Charleston i Authentic Jazz z Peterem Kepičem z Bratysławy!

Button

 
 
 

Zapraszamy zarówno tych, którzy mieli już styczność z najbardziej radosnymi tańcami solowymi ery swingu, jak i wszystkich, którzy chcieliby w nich dopiero spróbować swoich sił.

Peter Kepic - warsztaty Charleston i Authentic Jazz w SWINGOUT.PL

Peter Kepic podczas finału Solo Charleston na festiwalu Dragon Swing 2013 w Krakowie. Materiały organizatora.


 

Peter Kepič

Peter pochodzi z Bratysławy (Słowacja). Swoją przygodę z tańcem swingowym zaczął od Boogie Woogie, szybko jednak został wciągnięty przez magiczny świat Lindy Hop.

Jego specjalnością jest Authentic Jazz i Solo Charleston, niezwykle energetyczne tańce, pozwalające spożytkować jego nieskończone pokłady energii.

Interesuje się męską modą vintage. Obecnie podróżuje odwiedzając festiwale tańca swingowego na całym świecie oraz wraz ze Swing Wings prowadzi regularne zajęcia w Brnie.

Na tegorocznym festiwalu Dragon Swing zwyciężył w kategorii Jack and Jill, Solo Charleston oraz konkursie choreograficznym o nagrodę Zielonego Smoka.

Button

Peter Kepic - warsztaty, zajęcia Charleston i Authentic Jazz w Warszawie

Rejestracja

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL