Kursy Balboa

Możliwość komentowania Kursy Balboa została wyłączona
W czasie tego kursu nieco bardziej skupimy się na tym, jak nasz taniec wygląda. Podczas każdych zajęć poznasz fragment choreografii, którą będziemy wspólnie dopracowywać i którą nagramy razem z chętnymi po zakończeniu kursu (nagranie wstępnie planujemy na 29. kwietnia). Oczywiście nadal będziemy dbać o płynność ruchów, przepływ energii między tańczącymi, prowadzenie i podążanie, poznasz również nowe elementy.

Na koniec każdych zajęć dla chętnych (do czego serdecznie zachęcamy) możliwość nagrania fragmentu choreografii z danych zajęć tak, aby móc zobaczyć i ewentualnie przeanalizować swoje ruchy w tańcu oraz być może poprosić instruktorów o feedback dotyczący konkretnego nagrania.


Wymagania:

Ukończony kurs “Throw out jeszcze bardziej” lub swoboda w tańczeniu balboa do średniego tempa.

Chętnych i szybko chwytających zawsze serdecznie zapraszamy! W razie problemów z chwytaniem zastanowimy się nad korepetycjami lub inną formą nadrobienia zaległości.

Instruktorzy:
Ania Mojle i Rafał Rendak

Dzień i godzina:
czwartki, 18:45 – 20:15

Daty zajęć:
18.03.2021 – 22.04.2021

Lokalizacja:
Akademia Tańca Tomasza Potockiego,
ul. Wolność 2a, sala żółta,
wskazówki dotarcia

Zarejestruj się!

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL