Kursy Balboa

Możliwość komentowania Kursy Balboa została wyłączona
Przeważnie to leader decyduje o większości aspektów tańca. A gdyby tak dać dojść do głosu followerce? W tym kursie bardziej skupimy się na wzajemnym słuchaniu i rozumieniu się partnerów oraz pokażemy w jaki sposób followerka — jeżeli tylko zechce — może przejąć inicjatywę.

Drodzy leaderzy, na tym kursie nie będziecie się nudzić! W wielu sytuacjach powinniście być gotowi na inicjatywę followerki, powinniście wiedzieć, jak ułatwić followerce przejęcie inicjatywy, jak nie dać się zaskoczyć i jak poradzić sobie w razie ewentualnego zaskoczenia. 😉 Skupimy się na planowaniu ruchu, zastanowimy się nad dostępnym wachlarzem ruchuów w danej sytuacji i zmianie planów w razie potrzeby.


Wymagania:

Ukończony kurs “Przyspieszamy” lub swoboda w tańczeniu balboa do średniego tempa.

Zapraszamy również wszystkich chętnych, z łatwością przyswajających taneczną wiedzę. W razie problemów z nadążeniem za grupą, zastanowimy się nad korepetycjami lub inną formą nadrobienia zaległości.

Instruktorzy:
Ania Mojle i Rafał Rendak

Dzień i godzina:
czwartki, 19:00 – 20:30

Daty zajęć:
1.07.2021 – 22.07.2021

Lokalizacja:
Akademia Tańca Tomasza Potockiego,
ul. Wolność 2a, sala malinowa,
wskazówki dotarcia

Zarejestruj się!

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL