Festiwal, festiwal… i po festiwalu

Zdążyło minąć już wystarczająco dużo czasu, abyśmy zdążyli ochłonąć po festiwalu Jumpin’ Swing 2011.

Podsumowując… festiwal niewątpliwie możemy uznać za wydarzenie historyczne – jeszcze nigdy w Polsce nie gościliśmy tej klasy instruktorów,  Warszawa natomiast jeszcze nigdy nie widziała tego typu imprezy. Cieszę się, że z naszych doświadczeń korzystać będą mogli w przyszłości organizatorzy podobnych imprez i mam szczerą nadzieję, że światowej klasy Lindy Hop nareszcie regularnie będzie gościł w naszym kraju.

Mimo nieuniknionych niedociągnięć – niezwykle ciepłe i pozytywne opinie zarówno uczestników, jak i widzów festiwalu działają budująco i sprawiają, że mimo wszystkim trudnościom – czujemy, że było warto!

Materiały z imprezy dodawać będziemy stopniowo na nowopowstały fan page Jumpin’ Swing 2011 >>

Poniżej natomiast małe wspomnienie tego, co działo się w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie podczas sobotniej, festiwalowej imprezy “Puttin’ on the Ritz”. Big Band Akwarium wraz z instruktorami Jumpin’ Swing 2011 – Vincenzo Fesi, Isabellą Gregorio, Kevinem St. Laurent i Jo Hoffberg w utworze “In the Mood”…

…oraz jeden z polskich akcentów tej imprezy – występ Swingowej Grupy Tanecznej The Swing Alliance.

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL