Jumpin’ Swing 2011 – pierwszy festiwal Lindy Hop w Warszawie!

Tego jeszcze nie było! Wraz z przyjaciółmi z grupy tanecznej SWING ALLIANCE mam zaszczyt zaprosić na pierwszy w Warszawie festiwal Lindy Hop!

Dla polskiej sceny tańca swingowego jest to swojego rodzaju kamień milowy. Po raz pierwszy w historii, uczestnicy będą mieli niepowtarzalną szansę uczyć się Lindy Hop od tak utytułowanych i inspirujących par.

Po raz pierwszy do Polski zawitają Kevin St. Laurent i Jo Hoffberg ze Stanów Zjednoczonych oraz Vincenzo Fesi i Isabella Gregorio z Włoch.

Jumpin’ Swing 2011 to nie tylko 3 dni warsztatów. To także 4 dni imprez w klimacie lat 30., które uświetnią pokazy taneczne oraz pierwszy w Warszawie turniej Lindy Hop – Jumpin’ Swing Contest.

Rejestracja na warsztaty trwa od 1 sierpnia do 16 października 2011 r. na stronie www.jumpinswing.com. Ponadto do 31 sierpnia istnieje możliwość zakupu pakietu weekendowego i full passu w promocyjnej cenie. Warsztaty obejmą trzy poziomy: początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany.

Poniżej występy zaproszonych instruktorów:

Kevin i Jo

Vincenzo i Isabella

Zapraszamy! Nie może Was tam zabraknąć!

Kontakt PR i wpółpraca:

ola@swingout.pl

michal@swingout.pl

 

Informacje o imprezie:

info@jumpinswing.com

 

 

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Print
 • email
Comments ( 2 )
 1. Krzysztof

  ciekawa impreza!?
  a gdzie ona się odbędzie w Warszawie?

 2. Tak! W Warszawie 🙂 Zapraszamy!

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL