Koncert dla puzonisty Gold Washboard

Serdecznie zapraszamy na Koncert Jazzu Tradycyjnego dla Rysia Zawistowskiego, który odbędzie się 19.07.2013 r., o godz. 19.30 w Barometr Klub przy ul.Smolnej 40 w W-wie.

Koncert ten w całości poświęcony jest Rysiowi Zawistowskiemu – puzoniście, który zmaga się z chorobą nowotworową. Dochód z biletów zostanie przekazany na dalsze leczenie Rysia i jego rehabilitacje. Po koncercie zaś przewidujemy Jazz Jam Session.

Występują:

BLUES FELLOWS SWING BAND & Ewa Konarzewska

OLD TIMERS

THE WARSAW DIXIELANDERS

GOLD WASHBOARD (okazjonalnie) w składzie goście:
Waldek Dobrowolski – tp, Andrzej Bigolas – cl, Dimitr Markiewicz – tp, Wiktor Zydroń – bjo, Andrzej Wysocki – b, Krzysztof Adamek – dr, Jerzy Galiński – cl, Paweł Tartanus – bjo, Zbyszek Konopczyński – tb, Janusz Szprot.

Wstęp: 20 zł
Klub Barometr, ul.Smolna 40
Warszawa

[box type=”info”] Jeśli nie możecie pojawić się w Barometrze również możecie pomóc wpłacając pieniądze na konto jednego z synów muzyka: 90 1030 0019 0109 8552 0008 8871 Rafał Zawistowski z dopiskiem w tytule “Cegiełka dla Ryśka”.[/box]

https://www.facebook.com/events/1391643441051712/

Koncert dla Ryśla Zawistowskiego Barometr Warszawa

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL