KONKURS! Jest nas 1000 na FB!

SWINGOUT.PL 1 tysiąc fanów

SWINGOUT.PL tworzycie w dużej mierze Wy, drodzy miłośnicy tańca i muzyki swingowej. To Wy dajecie nam inspirację do działania i motywujecie nas do jeszcze cięższej pracy, aby Lindy Hop w Polsce rozwijał się i zdobywał serca coraz to nowych tancerzy. Jeszcze niedawno zakładaliśmy nasz fan page na Facebooku zastanawiając się czy znajdzie się ktoś, kto go “zajalkuje… Dziś dzięki Wam mamy już na ponad 1000 Lindyfanów!

Z tej właśnie okazji mamy dla Was konkurs z niesamowitymi nagrodami!

W naszym logo znajdziecie sylwetki Michała i Kasi… jednak tak na dobrą sprawę to Wy wszyscy powinniście w naszym emblemacie się znaleźć! Dlaczego więc nie spróbować?

Zadanie jest proste. Sfotografuj się z partnerką/partnerem w pozie jak najbardziej podobnej do tej z logo SWINGOUT.PL. Technika fotografii, efekty specjalne, stroje, statyści, pomysł… to wszystko zależy od Was, spróbujcie nas zaskoczyć!

W konkursie biorą udział wyłącznie prace o rozmiarze do 5MB i wymiarach nie mniejszych, niż 800×533.

  Button

No i najważniejsze… Nagrody!

Dla pary ze zwycięskiego zdjęcia mamy niesamowite, ręcznie wykonane srebrne cuda prosto z pracowni Edyty Byrskiej: spinkę do krawata dla Pana i olśniewającą broszkę dla Pani!

Kolejne 2 prace otrzymają zestaw klubowy SWINGOUT.PL – worek na buty, koszulkę oraz znaczek.

Na Wasze zgłoszenia czekamy od 19 czerwca do 7 lipca 2013. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 10 lipca, jednocześnie galerię nadesłanych prac opublikujemy na naszej stronie www oraz Facebooku oraz stworzymy cover photo na nasz profil!

Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin.

_P1080301

_P1080298

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL