Kurs Lindy Hop dla początkujących

Zajęcia Lindy Hop dla początkujących adresowane są do wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć niezapomnianą przygodę z tańcem swingowym lub przypomnieć sobie jego podstawy.

Zajęcia odbywają się w Warszawie, w Śródmieściu przy ulicy Skorupki 8 (5 minut piechotą od stacji metra Centrum). Nowa grupa startuje 21 stycznia!     Zarejestruj się!

Adres:
Szkoła Podstawowa nr 203
ul. Skorupki 8
Warszawa Śródmieście

Terminy:
środa, godz. 20:30 – 22:00


Wyświetl większą mapę

Na zajęciach Lindy Hop grupy początkującej kładziemy szczególny nacisk na rytmikę, przepływ energii w parze, krok podstawowy oraz świadomość własnego ciała. Wykorzystując podstawowe elementy taneczne rozwijamy u kursantów umiejętność prowadzenia, podążania oraz improwizacji, leżące u podstaw Lindy Hop. Figury, które uczestnicy poznają podczas zajęć bazują na uniwersalnych zasadach technicznych, ułatwiających przyswajanie bardziej skomplikowanych kombinacji w kolejnych etapach nauki.

Aby utrwalić wiedzę zdobytą podczas zajęć, każdego uczestnika zapraszamy na bezpłatne niedzielne praktisy taneczne (DZiK, ul. Belwederska 44a), podczas których mają możliwość zarówno tańca z tancerzami z innych grup zaawansowania, jak i indywidualnych konsultacji z instruktorami. Oczywiście wszystko w przyjaznej, miłej i niezobowiązującej atmosferze.

Jak przygotować się do zajęć?
Na pierwsze zajęcia nie zapomnij wziąć butów na zmianę, z płaską podeszwą nie pozostawiającą śladów na parkiecie. Strój powinien być wygodny i nie krępujący ruchów.

 Jak dołączyć do grupy początkującej?
Kolejną grupę początkującą otwierać będziemy w nowym roku. Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach dla początkujących w pierwszej połowie stycznia.     Rejestracja Lindy Hop Intro

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL