Lindy Hop Weekend w Maradkach

Button Button ButtonButton

 

 

[box type=”info”] Rejestracja na edycję 2013 rozpoczęta: www.swingoutsummer.pl. Zapraszamy![/box]

Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL przy wsparciu Sekcji Kultury, Muzyki i Tańców Swingowych zapraszają na 3 dni z Lindy Hop do miejscowości Maradki w Puszczy Piskiej nad brzegiem jeziora Piłakno.

To doskonała szansa zarówno na rozpoczęcie swojej swingowej przygody, jak i doszlifowanie umiejętności przez tancerzy bardziej zaawansowanych. To także wspaniała okazja do aktywnego spędzenia weekendu na łonie natury oraz poznania ciekawych ludzi, których łączy wspólna pasja – taniec i muzyka swingowa!

UWAGA! Ze względu na charakter zajęć – intensywna praca w niewielkich grupach – ilość miejsc jest ograniczona! Rejestracja >>

– 8 godzin intensywnych zajęć Lindy Hop w niewielkich grupach (do dyspozycji tancerzy sala treningowa z parkietem i lustrami)
– 2 poziomy zaawansowania – początkujący i podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany
– zakwaterowanie – 3 i 4 osobowe domki letniskowe nad jeziorem
– wyżywienie – śniadania i obiadokolacje
– zajęcia dodatkowe
– 2 swingowe imprezy taneczne

DATA: 20 – 22.07.2012 (piątek – niedziela)

KOSZT: 250 zł/os

POZIOMY ZAAWANSOWANIA:

Początkujący i podstawowy

Doskonały dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Lindy Hop i które nigdy nie miały do czynienia z żadnym z tańców swingowych, ewentualnie chcą przypomnieć sobie podstawy i popracować nad podstawowymi aspektami technicznymi tańca.

Średniozaawansowany i zaawansowany

Poziom dla osób tańczących już Lindy Hop, znających i swobodnie tańczących krok podstawowy 6 count, 8 count, charlestona w parze i jego podstawowe wariacje (shadow charleston, side by side charleston, hand to hand charleston) do muzyki o zróżnicowanym tempie, a także znających podstawowe aspekty techniczne Lindy Hop i świadomie prowadzących/podążających w tańcu.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

 

 

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL