[NOLA] SWINGOUT.PL hops the Atlantic!

No i nadszedł ten długo oczekiwany dzień! I tak szczerze, chyba nikt z nas do końca nie wierzy, że to prawda… SWINGOUT.PL hops the Atlantic!

Ruszamy w wyprawę do Nowego Orleanu, kolebki jazzu! Zanim jednak tam dotrzemy, czeka nas kilkanaście dni jazdy po zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych Ameryki Pólnocnej. Jest nas 7 osób – wszystkie ze SWINGOUT.PL – wszystkie mocno postrzelone na punkcie swingu i Lindy Hop: Dorota, Monika, Kasia, Gosia, Michał, Oblat (czyli ja) i Grzesiek. Celem naszej podróży jest jeden z najstarszych i największych festiwali Lindy Hop w USA – Ultimate Lindy Hop Showdown, gdzie dołączą do nas dwie kolejne osoby z Polski – Kasia i Krzysiek z Krakowa.

Sam wyjazd jest dla każdego z nas wydarzeniem na tyle niezwykłym, że chcielibyśmy podzielić się z Wami tym, co widzimy, czego doświadczamy tutaj, po drugiej stronie Atlantyku. Co jakiś czas będziemy się więc starali wrzucać na bloga krótkie, bądź nieco dłuższe wpisy, fotki, może filmiki, abyście byli na bieżąco z tym, co u nas słychać! A nuż za rok wybierzecie się z nami?

Zachęcamy również do komentowania i dyskusji w komentarzach pod wpisami. Jeśli macie jakieś rady, czy pomysły co powinniśmy w poszczególnych lokalizacjach zobaczyć lub gdzie można dobrze potańczyć chętnie skorzystamy z Waszych rad!

Ale do rzeczy! Plan na nadchodzące 3 tygodnie wygląda następująco. Ostatni fragment, Phoenix – Nowy Orlean pokonujemy oczywiście drogą powietrzną:

Wyświetl większą mapę

Co myślicie?

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL