Nowy instruktor na pokładzie!

Większość z Was zna go jako „etatowego zastępcę” i organizatora regularnych praktisów Authentic Jazz, część z Was miała okazję uczyć się od niego podczas Swingout Summer. Od września Michał Miedźwiecki dołącza do teamu na stałe, będzie prowadził zajęcia wraz z Ewą Jarosz-Jarszewską!

Michał Miedźwiecki SWINGOUT.PL Lindy Hop w Warszawie

Moja taneczna historia rozpoczęła się pewnego jesiennego wieczoru w 2015 roku, kiedy to zupełnie przypadkiem trafiłem na jedną z potańcówek i z miejsca zakochałem się w swingu. Od razu wiedziałem, że to coś, co sprawi mi mnóstwo frajdy i nie mogłem doczekać się pierwszej lekcji! Od tamtej pory regularnie uczestniczę w warsztatach, festiwalach i zajęciach, a od września będę dzielił się swoją pasją z innymi.

W Lindy Hop urzekła mnie możliwość wyrażenia siebie. Brak wyraźnych reguł sprawia, że każdy może interpretować taniec na swój sposób. Ja w moim stawiam na rytmikę, zabawę i wyrażenie siebie, wciąż szukając inspiracji na festiwalowych parkietach.

Dzisiaj największą wagę przywiązuję do Lindy Hop oraz Authentic Jazz, które uważam za tańce komplementarne. Poza nimi interesuję się również Collegiate Shag oraz Bluesem.

Witamy na pokładzie!

Autor: admin

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL