Potańcówki SWINGOUT.PL

Serdecznie zapraszamy na potańcówki i praktisy taneczne SWINGOUT.PL. Poniżej wymieniamy miejsca, w których odbywają się nasze potańcówki.

Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o wszystkich naszych potańcówkach? Śledź aktualną listę wydarzeń.

Swingowa Niedziela w DZiKu

Swingowe Niedziele w DZiKuDowiedz się więcej

Pozycja obowiązkowa w tanecznym kalendarzu! Praktisy tańca swingowego i bluesa w Domu Zabawy i Kultury DZiK organizujemy już od ponad trzech lat. Piękne, modernistyczne wnętrza zabytkowej willi stanowią doskonałą, naturalną scenerię dla tańca i muzyki z dawnych czasów, a przyjazna, rodzinna atmosfera sprawia, że ciężko jest zejść z parkietu.

Uczniowie SWINGOUT.PL, którzy potrzebują porady, czy dodatkowego wyjaśnienia materiału z zajęć Lindy Hop, Collegiate Shag, Bluesa, Balboa czy Authentic Jazz mogą o pomoc prosić obecnych na miejscu instruktorów Studia. Wieczór podzielony jest na część z szybką muzyką (19:00 – 21:00), z muzyką przyjazną początkującym (21:00 – 22:00) oraz część ogólną, ze zróżnicowanym tempem muzyki swingowej.

Dom Zabawy i Kultury DZiK, ul. Belwederska 44a
Daty potańcówek na stronie   wydarzenia.

Start imprezy: 19:00, Wstęp wolny!

Swing na Pradze

Swing na PradzeDowiedz się więcej

Sobotnie, comiesięczne potańcówki SWINGOUT.PL z muzyką na żywo już od dwóch lat goszczą w Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2. Z uwagi na dużą scenę, doskonałą akustykę i parkiet, często również jest miejscem imprez podczas organizowanych przez nas festiwali. Każdą imprezę poprzedzają dwie lekcje podstaw wybranych tańców swingowych, jest to więc doskonałe miejsce aby zacząć swoją przygodę z tańcem swingowym, lub poznać podstawy tańca, którego jeszcze nie próbowaliśmy. Centrum posiada bufet ze smacznym jedzeniem oraz niedrogimi napojami.

Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2
Daty potańcówek na stronie   wydarzenia.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL