Regularne zajęcia Charleston i Authentic Jazz

 

 

Charleston i Authentic Jazz w Warszawie już od 18 listopada. W SWINGOUT.PL ponownie ruszają regularne z zajęcia z Michałem i Kasią. To doskonała okazja, aby popracować nad własnym ciałem, przepływem ruchu, a jednocześnie poznać autentyczny, solowy taniec z lat 20-30, który leży u podstaw Lindy Hop i innych tańców swingowych.

Cykliczne zajęcia to również kontynuacja wysiłków SWINGOUT.PL zmierzających do popularyzacji swingowych solowych form tanecznych: w ciągu ostatnich lat Studio organizowało kilka warsztatów Charlestona i Authentic Jazz w Warszawie m.in. z Giedre Paplaityte (LT), Anją Pavlovą (RUS), Tomaszem Przytyckim (US/PL) i Peterem Kepicem (SK).

W 2013 roku podczas festiwalu Warsaw Lindy Hop Exchange 2013, przy udziale kilkudziesięciu osób z całego świata powstał unikatowy film w konwencji ogólnoświatowego projektu I Charleston the World – I Charleston Warsaw.

Kurs radosnego Charlestona to doskonały lek na jesienną szarówkę!

Formularz rejestracyjny TUTAJ >>

Charleston i Authentic Jazz w SWINGOUT.PL
ul. Solec 38, Warszawa
Lekcje we wtorki, godz. 20:00 – 21:00

Start grupy: 18 listopada 2014
Koszt: 100 zł (4 zajęcia w miesiącu)

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL