Instruktorzy

Button Button ButtonButtonButton

 Zrzut ekranu 2013-06-30 o 18.04.37

Maxi Prado i Agustina Zero (Buenos Aires, Argentyna)

Agustina Zero i Maxi Prado pochodzą z Argentyny. Kilka lat temu połączyły ich podobne spojrzenie na taniec oraz ogromna pasja do muzyki jazzowej.

Wcześniejsze doświadczenie w innych formach tańca uczyniło z nich mistrzów improwizacji , a także pozwoliło wypracować styl charakteryzujący się płynnością oraz niezwykle subtelnym prowadzeniem i podążaniem. Jako nauczyciele starają się obudzić w uczniach kreatywność i wiarę w to, że każdy może czerpać przyjemność z tańca. Maxi i Agustina występują oraz prowadzą warsztaty i zajęcia zarówno w Argentynie, jak i poza jej granicami, starając się popularyzować Lindy Hop gdzie tylko jest to możliwe.
Maxi Prado i Agustina Zero

Michał Oblaciński i Katarzyna Dybowska (Warszawa, Polska)

Przygodę z Lindy Hop rozpoczęli w 2005 roku, kiedy w Polsce słyszało o nim jeszcze niewielu. Od tego czasu każdą wolną chwilę poświęcili warsztatom i festiwalom tańca swingowego na całym świecie. Jako pierwsi przywieźli Lindy Hop do Warszawy, jako pierwsi startowali w międzynarodowych zawodach tego tańca, są też pierwszą Polską parą, która miała przyjemność prowadzić zajęcia na za granicą, na międzynarodowym festiwalu. Michał i Kasia są założycielami i aktywnymi animatorami sceny Lindy Hop w Warszawie. Od kilku lat prowadzą regularne zajęcia w Studiu Tańca Swingowego SWINGOUT.PL, są także zaangażowani w organizację cyklicznych swingowych imprez tanecznych, warsztatów i różnego rodzaju eventów mających na celu popularyzację tańca i muzyki swingowej. Jako nauczyciele starają się pogodzić kwestie techniczne z przyjemnością, jaką ma sprawiać taniec. Kładą duży nacisk na podstawy, połączenie partnerów, prowadzenie i podążanie, jednocześnie starając się zaszczepić w uczniach miłość do muzyki swingowej oraz umiejętność improwizacji na parkiecie. W 2012 roku dotarli do półfinału 5. edycji programu Mam Talent.

Michał Oblaciński i Katarzyna Dybowska _DSC4513ND300

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL