Swingout Summer 2014

INSTRUKTORZY | REJESTRACJA | POZIOMY ZAAWANSOWANIA | LOKALIZACJA

[slideshow_deploy id=’1294′]


Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL już po raz trzeci zaprasza na 4 dniowy letni obóz Lindy Hop – Swingout Summer! W tym roku warsztaty odbędą się na malowniczych i dzikich Kaszubach, nad brzegiem jeziora Długie koło Kościerzyny!

Swingout Summer to wspaniała okazja do aktywnego i owocnego spędzenia długiego weekendu na łonie natury oraz poznania ciekawych ludzi, których łączy wspólna pasja – taniec i muzyka swingowa!

Swingout Summer to:
– 9 godzin intensywnych zajęć Lindy Hop z instruktorami z Argentyny (Maxi i Agus) i Polski (Michał i Kasia)
– 2 poziomy zaawansowania – początkujący plus i średniozaawansowani
– ciekawe zajęcia dodatkowe
– zakwaterowanie – 5 osobowe domki letniskowe nad jeziorem oraz 2 osobowe pokoje hotelowe
– wyżywienie – 3 posiłki (śniadania i obiady i kolacje) wliczone w cenę obozu
– 3 swingowe imprezy taneczne

Jak było w zeszłym roku, zobaczyć możecie TUTAJ >>

DATA: 14-17 sierpnia 2014 (czwartek-niedziela)
KOSZT:  500 zł
TRANSPORT Z WARSZAWY (opcjonalny): 150 zł w obie strony – ilość miejsc w autokarze ograniczona!

REJESTRACJA OD 10 LIPCA DO 9 SIERPNIA!


Instruktorzy

Agustina Zero i Maxi Prado pochodzą z Argentyny. Kilka lat temu połączyły ich podobne spojrzenie na taniec oraz ogromna pasja do muzyki jazzowej.

Wcześniejsze doświadczenie w innych formach tańca uczyniło z nich mistrzów improwizacji , a także pozwoliło wypracować styl charakteryzujący się płynnością oraz niezwykle subtelnym prowadzeniem i podążaniem.

Jako nauczyciele starają się obudzić w uczniach kreatywność i wiarę w to, że każdy może czerpać przyjemność z tańca. Maxi i Agustina występują oraz prowadzą warsztaty i zajęcia zarówno w Argentynie, jak i poza jej granicami, starając się popularyzować Lindy Hop gdzie tylko jest to możliwe.
Maxi Prado i Agustina Zero

Michał Oblaciński i Katarzyna Dybowska przygodę z Lindy Hop rozpoczęli w 2005 roku, kiedy w Polsce słyszało o nim jeszcze niewielu. Od tego czasu każdą wolną chwilę poświęcili warsztatom i festiwalom tańca swingowego na całym świecie.

Jako pierwsi przywieźli Lindy Hop do Warszawy, jako pierwsi startowali w międzynarodowych zawodach tego tańca, są też pierwszą Polską parą, która miała przyjemność prowadzić zajęcia na za granicą, na międzynarodowym festiwalu.

Michał i Kasia są założycielami i aktywnymi animatorami sceny Lindy Hop w Warszawie. Od kilku lat prowadzą regularne zajęcia w Studiu Tańca Swingowego SWINGOUT.PL, są także zaangażowani w organizację cyklicznych swingowych imprez tanecznych, warsztatów i różnego rodzaju eventów mających na celu popularyzację tańca i muzyki swingowej.

Jako nauczyciele starają się pogodzić kwestie techniczne z przyjemnością, jaką ma sprawiać taniec. Kładą duży nacisk na podstawy, połączenie partnerów, prowadzenie i podążanie, jednocześnie starając się zaszczepić w uczniach miłość do muzyki swingowej oraz umiejętność improwizacji na parkiecie. W 2012 roku dotarli do półfinału 5. edycji programu Mam Talent.

Michał Oblaciński i Katarzyna Dybowska _DSC4513ND300

DO GÓRY | REJESTRACJA


Poziomy zaawansowania

Jeśli masz wątpliwości, który poziom wybrać, skorzystaj z poniższych opisów.
[box]

Grupa początkująca plus | 9h zajęć Lindy Hop + 2h zajęć dodatkowych

Ta grupa przeznaczona jest dla osób, które miały styczność z Lindy Hop dłużej niż 3 miesiące, którym nie są obce pojęcia takie jak tripple step, rock step, swingout, lindy circle, tuck turn, promenade, side by side charleston, shadow charleston oraz podstawy prowadzenia i podążania.

Koszt: 500 zł/os


Grupa średniozaawansowana | 9h zajęć Lindy Hop + 2h zajęć dodatkowych

Poziom dla osób tańczących już Lindy Hop co najmniej od kilkunastu miesięcy i/lub swobodnie tańczących do muzyki o zróżnicowanym tempie oraz znających podstawowe aspekty techniczne Lindy Hop i świadomie prowadzących, podążających oraz improwizujących podczas tańca.

Koszt: 500 zł/os

[/box]

DO GÓRY | REJESTRACJA


Lokalizacja

W pewnym cichym zakątku Kaszub czeka na Ciebie Debrzyno, czyli… Całoroczny Ośrodek Wczasowo – Wypoczynkowy, położony nad brzegiem uroczego jeziora Długie o pierwszej klasie czystości w otoczeniu dziewiczych lasów Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

Cisza i bliskość natury pozwolą wypocząć najbardziej wymagającym turystom.

Znajdą tutaj Państwo kompleks rekreacyjny, przygotowany na przyjęcie gości szukających odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, a także do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, bankietów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych.

Grill D6bar

D2most D1jezioro

DO GÓRY | REJESTRACJA


Rejestracja

W trosce o komfort uczestników zajęć, zwracamy szczególną uwagę na konieczność zachowania odpowiednich proporcji partnerów i partnerek w grupach – pierwszeństwo w rejestracji mają osoby zgłaszające się w parach na ten sam poziom zaawansowania. W przypadku partnerów i partnerek solo – będą oni sukcesywnie rejestrowani w miarę zgłaszania się uczestników przeciwnej płci. Pozostałe zgoszenia umieszczane będą na liście oczekujących.

  • Wysyłając zgłoszenie, uczestnik oświadcza, że akceptuje regulamin warsztatów.
  • Dla uczestników obozu zorganizowaliśmy bezpośredni dojazd autokarem na trasie Warszawa – OWW Debrzyno – Warszawa. Koszt przejazdu to 150 zł. Autokar wyruszy spod Pałacu Kultury i Nauki w czwartek 14.08 w godzinach przedpołudniowych. Planowany powrót w niedzielę 17.08 wieczorem. Dokładne godziny podane zostaną w późniejszym terminie.
  • UWAGA! Zakup biletu autobusowego jest możliwy tylko w momencie rejestracji! Ilość miejsc jest ograniczona!
  • Rezerwacja domków lub pokojów hotelowych zostanie otwarta 10 sierpnia i zamknięta 13 sierpnia. Po tym terminie podział pokojów zostanie dokonany na miejscu w zależności od dostępności poszczególnych opcji.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL