Swingout Summer 2015

Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL zaprasza na czwartą edycję letniego obozu Lindy Hop – Swingout Summer. W tym roku po raz pierwszy dołączą do nas Arnas Razgunas i Egle Nemickaite z Wilna.

SWINGOUT SUMMER to wyjątkowe połączenie intensywnych warsztatów, przyjaznej i radosnej atmosfery sprzyjającej nawiązaniu bliższych kontaktów z tancerzami z innych miast Polski oraz długiego weekendu w otoczeniu dzikiej, nieskażonej przyrody!

SWINGOUT SUMMER to:
– 9h warsztatów Lindy Hop z instruktorami z Wilna (Arnas i Egle) oraz Warszawy (Michał i Kasia)
– 2 poziomy zaawansowania
– ciekawe zajęcia dodatkowe
– zakwaterowanie – 5 osobowe domki letniskowe nad jeziorem oraz 2 osobowe pokoje hotelowe
– wyżywienie – 2 posiłki (śniadania i obiadokolacje) wliczone w cenę obozu
– 3 swingowe imprezy taneczne

DATA: 20-23 sierpnia 2015 (czwartek-niedziela)
KOSZT: 520 zł
TRANSPORT Z WARSZAWY (opcjonalny): 150 zł w obie strony – ilość miejsc w autokarze ograniczona!

REJESTRACJA OD 1 LIPCA (18:00) DO 9 SIERPNIA!

Arnas Razgunas i Egle Nemickaite

Przesympatyczna para z Wilna – jednego z najgorętszych miejsc na swingowej mapie Europy – Arnas Razgūnas i Eglė Nemickaitė od dwóch lat wspólnie inspiruje coraz to nowych tancerzy prowadząc zajęcia w szkole Hoppers’ Dance Studio.

Ze swoimi uczniami dzielą się pasją, uśmiechem i radością, jakie niesie ze sobą Lindy Hop i Collegiate Shag, dodając do nich pierwiastek techniki i świadomości własnego ciała, który pozwala na swobodne wyrażenie siebie w tańcu.

10388876_10203235802752319_1348489535_o

Arnas i Eglė, wraz ze społecznością tancerzy Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL są współtwórcami zaczątków Warszawskiej i ogólnopolskiej sceny Collegiate Shag. Seria warsztatów organizowanych przez Studio w 2014 i 2015 roku była pierwszą okazją dla polskich tancerzy, aby poznać podstawy tego tańca. Lindy Hop będą jednak w Polsce uczyć po raz pierwszy!

Michał Oblaciński i Katarzyna Dybowska

Przygodę z Lindy Hop rozpoczęli w 2005 roku, kiedy w Polsce słyszało o nim jeszcze niewielu. Od tego czasu każdą wolną chwilę poświęcili warsztatom i festiwalom tańca swingowego na całym świecie.

Jako pierwsi przywieźli Lindy Hop do Warszawy, jako pierwsi startowali w międzynarodowych zawodach tego tańca, są też pierwszą Polską parą, która została zaproszona do prowadzenia zajęć poza granicami kraju (Włochy, Estonia, Białoruś).

Lindy Hop w Warszawie - Michał i Kasia - SWINGOUT.PL fot. Mirosław Jąkała www.miroslawjakala.pl

Michał i Kasia są założycielami i aktywnymi animatorami sceny Lindy Hop w Warszawie. Od kilku lat prowadzą regularne zajęcia w Studiu Tańca Swingowego SWINGOUT.PL, są także zaangażowani w organizację cyklicznych swingowych imprez tanecznych, warsztatów i różnego rodzaju wydarzeń mających na celu popularyzację tańca i muzyki swingowej.

Jako nauczyciele starają się pogodzić kwestie techniczne z przyjemnością, jaką ma sprawiać taniec. Kładą duży nacisk na podstawy, połączenie partnerów, naturalny przepływ energii w parze, prowadzenie i podążanie, jednocześnie starając się zaszczepić w uczniach miłość do muzyki swingowej oraz umiejętność improwizacji i zabawy na parkiecie.

W pewnym cichym zakątku Kaszub czeka na Ciebie Debrzyno, czyli… Całoroczny Ośrodek Wczasowo – Wypoczynkowy, położony nad brzegiem uroczego jeziora Długie o pierwszej klasie czystości w otoczeniu dziewiczych lasów Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

Cisza i bliskość natury pozwolą wypocząć najbardziej wymagającym turystom.

Znajdą tutaj Państwo kompleks rekreacyjny, przygotowany na przyjęcie gości szukających odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, a także do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, bankietów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych.

D6barGrill
D1jezioro D2most

UWAGA! Na Swingout Summer nie ma grupy dla osób zupełnie początkujących. Jeśli masz wątpliwości, który poziom wybrać, skorzystaj z poniższych opisów.

Shorty George | 9h zajęć Lindy Hop + 2h zajęć dodatkowych

Ta grupa przeznaczona jest dla osób, które miały styczność z Lindy Hop dłużej niż 3 miesiące, którym nie są obce pojęcia takie jak tripple step, rock step, swingout, lindy circle, tuck turn, promenade, side by side charleston, shadow charleston oraz podstawy prowadzenia i podążania.

Koszt: 520 zł/os


Big Bea | 9h zajęć Lindy Hop + 2h zajęć dodatkowych

Poziom dla osób tańczących już Lindy Hop co najmniej od kilkunastu miesięcy i/lub swobodnie tańczących do muzyki o zróżnicowanym tempie oraz znających podstawowe aspekty techniczne Lindy Hop i świadomie prowadzących, podążających oraz improwizujących podczas tańca.

Koszt: 520 zł/os


Aby zapisać się na obóz wypełnij formularz rejestracyjny znajdujący się poniżej. Przypominamy, że pierwszeństwo w rejestracji mają pary rejestrujące się na ten sam poziom. Rejestracje pojedynczych osób będą sukcesywnie parowane z napływającymi zgłoszeniami uczestników o przeciwnej roli w parze i dodawane do listy uczestników.

UWAGA! Jeśli rejestrujesz się w parze, prosimy o wypełnienie odrębnych formularzy przez oboje partnerów, z odrębnym adresem email. Jedno zgłoszenie nie wystarczy!

  • Wysyłając zgłoszenie, uczestnik oświadcza, że akceptuje regulamin warsztatów.
  • Dla uczestników obozu zorganizowaliśmy bezpośredni dojazd autokarem na trasie Warszawa – OWW Debrzyno – Warszawa. Koszt przejazdu to 150 zł. Autokar wyruszy spod Pałacu Kultury i Nauki w czwartek 20.08 w godzinach przedpołudniowych. Planowany powrót w niedzielę 23.08 wieczorem. Dokładne godziny podane zostaną w późniejszym terminie.
  • UWAGA! Zakup biletu autobusowego jest możliwy tylko w momencie rejestracji! Ilość miejsc jest ograniczona!
  • Rezerwacja domków lub pokojów hotelowych zostanie otwarta 10 sierpnia i zamknięta 16 sierpnia. Po tym terminie podział pokojów i domków zostanie dokonany na miejscu w zależności od dostępności poszczególnych opcji.Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL