Sunday Jazz Tribute: Louis Armstrong

Nowa jazzowa inicjatywa naszych ulubionych Sztuki & Sztuczek!

W każdą niedzielę w klubie Sztuki & Sztuczki będziemy mogli przenieść się do szalonych lat międzywojnia. Przy muzyce na żywo powspominamy postacie, które tworzyły historię jazzu i których kompozycje do dziś każdego dnia rozbrzmiewają w rozgłośniach radiowych na całym świecie.

Co więcej, wykonawcy recitali opowiedzą nam o tym kim fascynowali się giganci jazzu. Czy Miles Davis słuchał Franka Sinatry? Czy Louis Armstrong wiedział kim jest Sidney Bechet? Na te pytania odpowiedzą nam prezentując muzyczny świat legend jazzu zaproszeni przez nas wybitni jazzmani: Tomasz Wielechowski, Mark Shepherd, Michał Załęski i ich goście! Czerpiąc ze swej pasji i muzycznej erudycji oprowadzą słuchaczy po wielkim i niezwykle interesującym świecie jazzu!

W tym tygodniu muzycy przedstawią sylwetkę Louisa Armstronga!

SZTUKI&SZTUCZKI
Szpitalna 8A (wejście w bramie przy Wedlu)
godz. 19.00
WSTĘP WOLNY

Sunday Jazz Tribute: Louis Armstrong

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email
Comments ( 2 )
  1. Było super, dziękujemy Sztuki&Sztuczki za fajną inicjatywę! Trzymam kciuki, żeby impreza zagościła u Was na dłużej! 🙂

  2. gości co niedziela: najbliższa z Herbie Hancockiem

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL