Świąteczny Swing 2019

Swingowa impreza świąteczna - Świąteczny Swing 2019 w Warszawie

Jak co roku w połowie grudnia zapraszamy wszystkich uczniów i przyjaciół SWINGOUT.PL na świąteczną potańcówkę!


W programie muzyka na żywo, konkursy i pokazy taneczne (One Chorus Contest i Pro-Am Jack and Jill) oraz ciepła atmosfera i niepowtarzalny klimat przedświątecznych spotkań Studia!

Dzień i godzina: sobota, 14 grudnia 2019, godz. 20:00 – 02:00
Lokalizacja: Restauracja Antrakt, sala balowa, ul. Słowackiego 19A, Warszawa
Bilet normalny: 45 zł/os
Bilet dla uczniów: 35 zł/os
* Zniżka dla uczniów SWINGOUT.PL, którzy brali udział w przynajmniej jednym kursie od września 2019.

MUZYKA


CHRISTINE AND THE BLUE DRAGS
Christine And The Blue Drags to kwartet bluesowy wykonujący szeroki repertuar od przedwojennych standardów bluesowo-jazzowych po chicagowski blues z elementami funku, soulu czy bossa novy.

W ciągu niespełna trzech lat swojego istnienia zespół wystąpił na wielu imprezach muzyczno-tanecznych w kraju i za granicą (m.in. Bluesila, Blues meets Balboa, BearBlues Exchange, Lep na bluesa, Hel Good Blues).

W sierpniu tego roku ukazał się ich debiutancki krążek Draggin’ prezentujący różne oblicza muzyki bluesowej i swingowej. W tym roku zagościli rownież na Dużej Scenie Rawa Blues Festival w Katowicach.

THE CAJUN SPICES
The Cajun Spices to unikatowe połączenie pasji do muzyki i tańca swingowego, to również jedyny w Polsce zespół stworzony przez tancerzy i z myślą o tancerzach.

Inspiracji szuka w muzyce legendarnych jazzbandów lat 20 i 30-tych, gypsy jazzie, a także w twórczości współczesnych ulicznych muzyków Nowego Orleanu.

KONKURSY


ONE CHORUS CONTEST
Do konkursu mogą zgłosić się zarówno pary, jak i grupy, czy też pojedyncze osoby. Formuła konkursu jest otwarta – choreografia może wykorzystywać dowolny taniec swingowy, może również je łączyć. Tempo utworów jest dowolne. Choreografia powinna trwać jeden chorus, czyli 32×4 (takty) lub 16×8 (eight-count) w przypadku utworów o strukturze AABA. Zgłoszenia (imiona i nazwiska oraz utwór) należy przesyłać na adres press@swingout.pl do 12 grudnia.
PRO-AM JACK AND JILL (professional-amateur)
W tym konkursie finaliści tańczyć będą z kadrą Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL. Oceniani będą jedynie tancerze Am (amatorzy), oddzielnie partnerki, oddzielnie partnerzy.

 


Autor: admin

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL