Świąteczny Swing w Skwerze

W sobotę 20 grudnia zapraszamy na ostatnią w tym roku imprezę Swing w Skwerze, tym razem w świątecznym wydaniu! W programie występ uczniów studia SWINGOUT.PL, bezpłatna lekcja podstaw tańca swingowego, klimat, radosna muzyka lat 30. ubiegłego wieku… oraz niespodzianki!

Świąteczny Swing w Skwerze to podsumowanie roku wydarzeń organizowanych przez Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL w Filii Fabryki Trzciny przy Krakowskim Przedmieściu 60a – w niepowtarzalnym miejscu, które gościło zarówno regularne comiesięczne potańcówki, jak i duże imprezy muzyczno-taneczne festiwalu Warsaw Lindy Hop Exchange, czy 5. urodziny SWINGOUT.PL.

Swing Lindy Hop w Skwerze Warszawa

W ten niepowtarzalny zimowy wieczór uczniowie studia będą mieli okazję, często po raz pierwszy w życiu, zaprezentować się publiczności, swoim rodzinom, znajomym, podzielić się z nimi swoją radością i pasją do tańca i muzyki z początku ubiegłego wieku.

Na imprezie ponownie gościć będziemy Anulę Kołakowską i szkołę stepowania TipTap. Wszystkich miłośników tego tańca zapraszamy na otwarty jam – parkiet do stepowania dostępny będzie przez cały czas trwania imprezy.

Miłośnicy Lindy Hop, Charlestona, Collegiate Shag i innych tańców swingowych, przyjaciele i uczniowie SWINGOUT.PL, a także wszyscy kochający muzykę swingową i ciekawi tego, jak bawiły się sale taneczne Nowego Jorku w latach 30. ubiegłego wieku – nie może Was zabraknąć 20 grudnia w Skwerze przy Krakowskim Przedmieściu 60a!

Świąteczny Swing w Skwerze
Skwer – Filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny
ul. Krakowskie Przedmieście 60a

Start imprezy – 20:00
Lekcja podstaw tańca swingowego – 20:30
Start części artystycznej – 21:00

Wstęp – bezpłatny.

 

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL