SWINGOUT.PL na planie wideoklipu Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej

Pod koniec września zostaliśmy zaproszeni przez Warszawską Orkiestrę Sentymentalną do udziału w zdjęciach do wideoklipu promującego nową płytę zespołu – Tańcz mój złoty.

Na planie wideoklipu, nasze Studio reprezentowało 15 tancerzy. Byli to zarówno uczniowie SWINGOUT.PL: Grzegorz Dąbrowski, Agnieszka Zdancewicz, Marta Witkowska, Marcin Sładkowski, Dorota Zduńczyk, Grzegorz Stańko, Monika Mirek oraz Bolesław Dzięgiel, jak i nasi instruktorzy: Filip Górski i Cherry Moreno, Michał Ruszkawski i Ewa Jarosz-Jarszewska, Michał Oblaciński i Katarzyna Dybowska oraz Krysia Dębicka.

Zdjęcia odbyły się 23 września w przepięknych wnętrzach Gmachu dawnego banku Landaua przy ul. Senatorskiej 38. Była dobra muzyka, niesamowity klimat, Lindy Hop, Collegiate Shag, Balboa i dużo dobrej zabawy! Efekt naszej współpracy możecie zobaczyć poniżej:

Jeśli spodobał Wam się utwór Bez przerwy śmieję się – najnowszą płytę Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej możecie kupić TUTAJ!


To już kolejny muzyczny projekt, w którym braliśmy udział. Trzy lata temu Kasia Dybowska, Gosia Aniołkowska i ja wystąpiliśmy w klipie Margaret – Wasted. O tym oraz nieco o Lindy Hop w teledyskach przeczytać możecie W TYM POŚCIE.

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL