Swingowa Plażowa – plenerowa potańcówka w klimacie lat 30.

Podobnie, jak w ubiegłym roku, to lato przetańczymy nad Wisłą! Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL wraz z kawiarnią Plażowa zapraszają na wycieczkę w magiczne lata 20. i 30., w niezapomnianą erę swingu, big bandów, rozpalających parkiety krokami Lindy Hop i Charlestona tancerzy i oszałamiających kreacji!

17 lipca, w czwartek, w kawiarni Plażowa pod Mostem Poniatowskiego o godzinie 20:00 odbędzie się pierwsza z serii tegorocznych, plenerowych potańcówek SWINGOUT.PL.

00813354

Do tańca zagra DJ Kapitan Sparky – ojciec chrzestny warszawskich potańcówek Lindy Hop!

Dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować tańców swingowych, przeprowadzimy bezpłatne, krótkie warsztaty, które ułatwią szybkie dołączenie do bawiących się na parkiecie tancerzy. Przekonajcie się sami, dlaczego Lindy Hop i inne tańce swingowe uznawane są za najradośniejsze na świecie!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku! >>

17 lipca 2014, czwartek
Swingowa Plażowa
DJ Kapitan Sparky
Plażowa, pod Mostem Poniatowskiego
Start: 20:00
Wstęp bezpłatny

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL