Swingowa Plażowa w każdy czwartek!

Podobnie, jak w ubiegłym roku, to lato przetańczymy nad Wisłą! Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL wraz z kawiarnią Plażowa zapraszają na wycieczkę w magiczne lata 20. i 30., w niezapomnianą erę swingu, big bandów, rozpalających parkiety krokami Lindy Hop i Charlestona tancerzy i oszałamiających kreacji!

17 lipca, w kawiarni Plażowa pod Mostem Poniatowskiego (praska strona) odbyła się pierwsza z serii tegorocznych, plenerowych potańcówek SWINGOUT.PL.

Impreza spotkała się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem, tak więc do końca wakacji spotykać będziemy się w Kawiarni Plażowa w każdy czwartek o godzinie 20:00!


Dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować tańców swingowych, przeprowadzimy bezpłatne, krótkie warsztaty, które ułatwią szybkie dołączenie do bawiących się na parkiecie tancerzy. Przekonajcie się sami, dlaczego Lindy Hop i inne tańce swingowe uznawane są za najradośniejsze na świecie!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku! >>

Każdy czwartek
Swingowa Plażowa

Kawiarnia Plażowa, pod Mostem Poniatowskiego (praska strona)
Start: 20:00
Wstęp bezpłatny

00813354

 

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL