Swingowe Ostatki w Winkolekcji

Szykujcie wygodne buty, bo w nadchodzący weekend nie będzie czasu, żeby odpocząć! Ostatkowe imprezowanie zaczynamy w piątek 8 lutego w Winkolekcji przy ulicy Olkuskiej 7 imprezą Ostatki w stylu retro podczas które będziecie mogli nie tylko skosztować jednego z doskonałych gatunków wina, ale również dzieki Muzeum Jazzu obejrzeć film o Nowym Orleanie autorstwa Andrzeja Wasylewskiego, wziąć udział w krótkim kursie podstaw tańca swingowego, popatrzeć jak tańczą inni… a przede wszystkim samemu poszaleć na parkiecie!

Dla wszystkich gości na hasło “swingout” – kieliszek wina oraz specjalny zestaw (wino + przekąski) przygotowany przez szefową kuchni Winkolekcji, Małgosię Marchewkę w cenie 22 zł.

Impreza startuje o godzinie 20:00, wstęp bezpłatny.
Dołącz do wydarzenia na Facebooku! >>

Impreza Ostatkowa Swing Lindy Hop Warsztaty w Winkolekcji w Warszawie Swingout.pl i Muzeum Jazzu


Wyświetl większą mapę

Winkolekcja

https://www.facebook.com/WinKolekcja
http://www.winkolekcja.pl/
Na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Olkuskiej 7 powstał długo oczekiwany wine bar oraz nowy, większy sklep, który słynie z bardzo szerokiego wyboru win i akcesoriów winiarskich. Winkolekcja niezwykle dumna jest z  bogatej oferty Bordeaux, która spotkała się z uznaniem największych znawców wina. W 2012 roku otrzymała tytuł Importera Roku przyznawanego przez Magazyn Wino.

Impreza Warsztaty Lindy Hop w Winkolekcji Ostatki
Podstawowe regiony winiarskie reprezentowane w Winkolekcji dzisiaj to Włochy, Hiszpania i Francjam gdzie kształtowała się kultura winna Europy. We Włoszech pokazujemy zarówno wina z klasycznych apelacji jak Barolo, Barbaresco, Brunello, jak i te pochodzące z innych ciekawych regionów – Sycylii, Marchii, Veneto.

Muzeum Jazzu

https://www.facebook.com/muzeumjazzu
http://www.muzeumjazzu.pl
Muzeum Jazzu powstało w 2011 r. w warszawskiej YMCE (przy ul. Marii Konopnickiej 6), gdzie rodził się powojenny polski jazz. To tu przez 9 lat po wojnie mieszkał Leopold Tyrmand, animator początków jazzu w Polsce. Tu pisał swój “Dziennik 1954”. Wokół redaktora Marka Gaszyńskiego i fotografa Andrzeja Rumianowskiego zebrała się  grupa pasjonatów jazzu i  wolontariuszy.

logo Muzeum Jazzu_small

Muzeum w swojej krótkiej działalności zebrało zbiory od ponad 70 darczyńców, organizując wystawy i koncerty jazzowe połączone z projekcjami filmów i pokazami tańców,  m.in.: w Teatrze Capitol, w Muzeum Etnograficznym czy w innych miejscach związanych z kulturą, prezentując tam swój program: “Dobry Wieczór Muzeum Jazzu”.

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL