Urodzinowe warsztaty SWINGOUT.PL

 

 

Z okazji naszych urodzin chcielibyśmy sprawić prezent wszystkim tańczącym, których przez te wszystkie lata gościliśmy na naszych zajęciach czy potańcówkach! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty Lindy Hop na dwóch poziomach zaawansowania oraz na warsztaty Charlestona i Authentic Jazz.

UWAGA! Warsztaty przeznaczone są dla osób tańczących znających podstawy ww. tańców. Jeśli chcecie poznać podstawy Lindy Hop, serdecznie zapraszamy na warsztaty Lindy Hop Intro, które odbędą się w sobotę 22 lutego w godzinach 11:00 – 14:00.

W przypadku zajęć Lindy Hop zalecamy rejestrację w parach. Partnerzy/partnerki solo będą na bieżąco parowani w miarę zgłaszania się kolejnych uczestników przeciwnej płci jednak w przypadku dysproporcji w grupie zastrzegamy sobie prawo do umieszczenia zgłoszenia na liście oczekujących i/lub odmowy dopisania do listy uczestników. Ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja zostanie zamknięta w piątek 14.02 o godzinie 23:59. W przypadku wyczerpania miejsc na warsztatach – zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia rejestracji przed tym terminem po umieszczeniu stosownej informacji na stronie www.swingout.pl oraz wydarzeniu FB.

Niedziela, 16.02.2014
Skwer, ul. Krakowskie Przedmieście 60a
Warszawa

Warsztaty Lindy Hop:
poziom beginners/intermediate : 12:00 – 13:30 | REJESTRACJA >>
poziom intermediate/advanced: 13:45 – 15:15 | REJESTRACJA >>

Warsztaty Charleston/Authentic Jazz:
poziom od beginners/intermediate: 15:30 – 16:30 | REJESTRACJA >>

5 urodziny SWINGOUT.PL Lindy Hop in Warsaw

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL