Wakacyjne kursy w SWINGOUT.PL!

Po kilkutygodniowej przerwie wracamy na parkiety! Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wakacyjnych kursów SWINGOUT.PL. Już niebawem uzupełnią go również zajęcia warsztatowe.

Zdecydowaliśmy się utrzymać część marcowych kursów Fundamentals, jedocześnie dorzucając kilka wakacyjnych kursów tematycznych! Mamy nadzieję, że Wam się spodobają! Z powodu niedostępności w wakacje Szkoły Podstawowej nr 203 letnie zajęcia odbywać się będą w MW Studio w PKiN, Teatrze Komedia oraz Akademii Tańca Tomasza Potockiego.

Rejestrację na wakacyjne kursy tańców swingowych w SWINGOUT.PL otwieramy w poniedziałek, 15 czerwca o godzinie 18:00.

wakacyjne kursy tańców swingowych w Warszawie

Jazz Up Your Swingout!

Michał Miedźwiecki i Ewa Jarosz-Jarszewska
Lindy Hop, pon. godz. 20:30 – 22:00

Swingout. Nie ma chyba takiego lindyhoppera, który nie kochałby tej figury! Tym razem bierzemy go na warsztat od strony muzycznej, footworkowej, ale również pobawimy się jego kształtem i energią. Nie zabraknie nowych jazz stepów, zaczerpniętych z solowej formy tańca swingowego – Authentic Jazz. Poznane elementy w przyszłości będziecie mogli wykorzystać nie tylko w swingoucie. Zapraszamy na wspólną zabawę muzyką i rytmem.

Shagout Madness

Michal Oblacinski i Katarzyna Dybowska
Collegiate Shag, wt. godz. 20:30 – 22:00

Zapraszamy na kurs poświęcony w 100% shag-outom! Dodaj swojemu tańcu dynamiki oraz wielowymiarowości! Poza techniką wykonania wygodnego shag-outu w wersji podstawowej, spróbujemy poszaleć z jego rozmaitymi wariantami!

Lindy Hop Summer Treats

Filip Górski i Cherry Moreno
Lindy Hop, śr. godz. 20:30 -22:00

Prawdziwa gratka dla bardziej zaawansowanych tancerzy! Na każdym z sześciu spotkań wrzucamy na ruszt jeden temat – ruch lub sekwencję, a potem doprawiamy go i obracamy aż będzie soczysty i chrupiący. Przygotujcie się na dużo energii i dobrej zabawy, czyli to co Filip lubi najbardziej!
Kurs jest skierowany do tancerzy z minimum 2 letnim doświadczeniem w Lindy Hop.

Blues Solo Choreo

Filip Wąsiewski i Krystyna Ostrowska
Blues Solo, śr. godz. 18:45 – 20:15

Kurs Blues Solo Choreo ma charakter open, więc każdy jest mile widziany bez względu na wszystko! Podczas zajęć przeniesiemy się do Chicago lat czterdziestych, gdzie zapoczątkowany został Blues chicagowski z charakterystycznym mocnym brzmieniem gitary elektrycznej. Będzie szybko, energicznie, lecz z zachowaniem bluesowej estetyki. Oprócz poznania różnych bluesowych ruchów, będziesz miał okazję pokazać również siebie podczas improwizacji w trakcie różnych zabaw oraz samej choreografii. Pamiętaj, że blues to nie tylko kroki, lecz przede wszystkim feeling i właśnie nad nim będziemy także pracować podczas całego kursu. Tańczyć bez feelingu to jak smarować masłem bez noża!

Autor: admin

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL