Warsztaty Authentic Jazz z Tomkiem Przytyckim

UWAGA! 29. i 30. września proponujemy Wam dwudniowe warsztaty Authentic Jazz z krakowskim instruktorem – Tomkiem Przytyckim! Zapraszamy zarówno tancerzy, jak i osoby, które dopiero chciałyby rozpocząć swoją przygodę z solowym tańcem swingowym.

[box]

Authentic Jazz (lub Vernacular Jazz) – pod tą dość tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się radosny taniec solowy nierozerwalnie związany z erą swingu i muzyką jazzową. Nie posiada jednego, ściśle określonego kroku podstawowego – jest kombinacją elementów tanecznych, które znaleźć możemy w legendarnych solowych choreografiach lat 20, 30 i 40 xx wieku, takich jak Big Apple, Tranky Doo, czy Shim Sham.
Sam taniec może przybrać formę choreografii wykonywanej solo lub w grupie, lub może być improwizowaną przez tańczącego interpretacją towarzyszącej mu muzyki.
Authentic Jazz często łączony jest z Charlestonem – dzięki czemu dodatkowo zyskuje na dynamice i atrakcyjności wizualnej, a tańczącemu daje większe pole do popisu w kwestii stylingu, czy muzykalności. Authentic Jazz możemy tańczyć wszędzie gdzie przyjdzie nam na to ochota, potrzebna nam tylko muzyka!
Jest tańcem uniwersalnym – niezależnie od wieku i doświadczenia tanecznego, każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

[/box]

[box type=”info”] Warsztaty Authentic Jazz z Tomkiem już za nami. Odwiedzajcie regularnie stronę SWINGOUT.PL oraz profil na Facebooku – www.facebook.com/lindyhop.warszawa. Już niebawem kolejne warsztaty![/box]


Poniżej filmik podsumowujący materiał z zajęć:


Termin:

sobota (29.09), godz. 11:00-13:15
niedziela (30.09), godz. 11:00-13:15

Cena: 70 zł/os.

Miejsce:
Studio Tańca Steps4Salsa
ul. Sienkiewicza 4 lok. 2 | zobacz mapkę >>

Warsztaty Authentic Jazz z Tomkiem Przytyckim

Tomasz Przytycki

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email
Comments ( 1 )

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL