Warsztaty wprowadzające dla początkujących

Chcesz dołączyć do jednej z działających już grup SWINGOUT.PL?
Chcesz przekonać się, czy tańce swingowe są dla Ciebie?
A może brak Ci czasu na regularne zajęcia, a chcesz poznać podstawy Lindy Hop, Collegiate Shag, Balboa, Blues lub Charleston i Authentic Jazz?

Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL od kilku lat organizuje regularne warsztaty wprowadzające tańców swingowych dla początkujących. Pierwsze warsztaty pod nazwą Lindy Hop Intro odbyły się w Warszawie w 2009 roku.

Warsztaty mają na celu wprowadzenie w tematykę wybranego tańca, przedstawienie jego podstawowych aspektów technicznych, zapoznanie z podstawowymi elementami tanecznymi oraz z fundamentalnymi zasadami prowadzenia i podążania.

Udział w warsztatach Intro umożliwia zapoznanie się z materiałem realizowanym w pierwszym miesiącu zajęć grup początkujących i daje możliwość dołączenia do nich w kolejnym miesiącu zajęć.


Obecnie nie prowadzimy rejestracji na żadne warsztaty intro.


Jeżeli chcesz dołączyć do grupy zajęć regularnych, sprawdź do jakich grup prowadzimy obecnie zapisy!

REJESTRACJA NA NOWE KURSY


UWAGA!

   Na zajęciach obowiązuje rotacja partnerów.
 @   Przy rejestracji w parze konieczne jest wypełnienie DWÓCH ODRĘBNYCH formularzy rejestracyjnych (po jednym dla każdej z osób). Prosimy o dwa oddzielne adresy e-mail oraz numery telefonu – jeden dla partnera, drugi dla partnerki.
Z uwagi na konieczność zachowania proporcji w grupie, zachęcamy do rejestracji w parach. Dotyczy to przede wszystkim partnerek, ponieważ dla nich najczęściej tworzy się lista oczekujących. Dla partnerów bez partnerek z reguły bez problemu znajduje się miejsce w grupie, więc bez przeszkód mogą rejestrować się solo.
  Rejestracje solo będą umieszczane na liście oczekujących do czasu pojawienia się potwierdzonej płatnością rejestracji osoby o przeciwnej roli w parze (uwaga nie dotyczy zajęć solo).
 $   Nie honorujemy kart Multisport, FitProfit itp. Szczegóły na temat płatności znajdują się w formularzu rejestracyjnym.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL