Warsztaty Lindy Hop Intro

5 września zapraszamy na kolejne warsztaty wprowadzające Lindy Hop w SWINGOUT.PL!

Jeśli chcesz przekonać się, że Lindy Hop jest tańcem dla Ciebie, czy też planujesz dołączyć do startującej we wrześniu grupy początkującej już po solidnym przerobieniu podstaw – nie możesz przegapić tych warsztatów! Na intensywnych zajęciach przybliżony zostanie materiał, nad którym pracujemy przez pierwszych kilka tygodni regularnych zajęć Lindy Hop.

Najbliższe warsztaty Lindy Hop Intro odbędą się w Warszawie w sobotę 5 września przy ulicy Solec 38. Dodatkowo, w niedzielę zapraszamy na bezpłatną potańcówkę w Cudzie nad Wisłą – Zakochaj się w Swingu nad Wisłą.

Koszt i czas trwania warsztatów: 50 zł/os – sobota 5.09. godz. 11:00 – 14:00 Prowadzący: Michał Oblaciński i Katarzyna Dybowska

Warsztaty płatne z góry przelewem po potwierdzeniu dostępności miejsc mailem. W przypadku rezygnacji z warsztatów w terminie krótszym niż dwa dni, nie zwracamy należności za niewykorzystane zajęcia.

Warsztaty wprowadzające Lindy Hop Intro w Warszawie

Z uwagi na konieczność zachowania proporcji w grupach, zachęcamy do rejestracji na Lindy Hop Intro z partnerem. Rejestracje solo będą umieszczane na liście oczekujących do czasu pojawienia się potwierdzonej płatnością rejestracji osoby przeciwnej płci. Liczba miejsc w grupie początkującej jest ograniczona, udział w warsztatach nie gwarantuje wpisania na listę regularnych zajęć. Zapisy wyłącznie przez formularz rejestracyjny, znajdujący się poniżej. Wysyłając formularz akceptujesz ww. zasady.

UWAGA! Jeśli rejestrujecie się w parze, prosimy o wypełnienie ODDZIELNYCH formularzy dla każdego z partnerów. Jeśli nie otrzymałeś/otrzymałaś maila zwrotnego w ciągu 72 godzin, sprawdź, czy odpowiedź nie wpadła do spamu.
Do zobaczenia! 🙂

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL