Warsztaty Lindy Hop z Agustiną Zero i Maxi Prado

Już 25-26 sierpnia kolejne warsztaty taneczne organizowane przez Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL! Tym razem odwiedzą nas doskonali tancerze Lindy Hop z Argentyny – Agustina Zero i Maxi Prado. W to lato nie damy Wam odpocząć! 🙂

Zapraszamy wszystkich bez względu na poziom zaawansowania. To wspaniała okazja zarówno do podszlifowania umiejętności przez doświadczonych tancerzy, jak i również do rozpoczęcia swojej przygody z Lindy Hop pod okiem międzynarodowych instruktorów. Zajęcia trwają 3 godziny zegarowe i obejmować będą dwa poziomy zaawansowania – początkujący oraz średniozaawansowany i zaawansowany. Koszt warsztatów – 100 zł/os.

Z uwagi na komfort uczestników staramy się zachować równowagę w liczbie partnerek i partnerów. W związku z tym pierwszeństwo w rejestracji będą miały osoby zgłaszające się na warsztaty w parach do tej samej grupy zaawansowania. Partnerki i partnerzy zgłaszający się solo będą rejestrowani sukcesywnie w miarę zapisywania się uczestników przeciwnej płci tak, aby uniknąć rażącej dysproporcji w grupach.
Button  
Termin:
Grupa początkująca – sobota 25.08.2012, godz. 12:00 – 15:00
Miejsce: Śródmiejska, Marszałkowska 66, Warszawa

Grupa średniozaawansowana – niedziela 26.08.2012, godz. 11:00 – 14:00
Miejsce: Restauracja Dekanta, Marszałkowska 55/73, Warszawa

Koszt: 100zł/os

Instruktorzy: Maxi Prado i Agustina Zero (Argentyna)

Maxi Prado i Agustina Zero
Agustina Zero i Maxi Prado pochodzą z Argentyny. Kilka lat temu połączyły ich podobne spojrzenie na taniec oraz ogromna pasja do muzyki jazzowej.

Wcześniejsze doświadczenie w innych formach tańca uczyniło z nich mistrzów improwizacji , a także pozwoliło wypracować styl charakteryzujący się płynnością oraz niezwykle subtelnym prowadzeniem i podążaniem.

Jako nauczyciele starają się obudzić w uczniach kreatywność i wiarę w to, że każdy może czerpać przyjemność z tańca.

Maxi i Agustina występują oraz prowadzą warsztaty i zajęcia zarówno w Argentynie, jak i poza jej granicami, starając się popularyzować Lindy Hop gdzie tylko jest to możliwe.

 


Rejestracja

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL