Warsztaty Shim Sham i Big Apple

Marzec upłynie nam pod znakiem najpopularniejszych swingowych choreografii lat 30.! Zapraszamy na warsztaty, które odbędą się w sobotę 3 marca oraz w weekend 10-11 marca 2012 w studiu SWINGOUT.PL przy ulicy Rostworowskiego 32.

 

To jednak nie wszystko… szykujcie się na JESZCZE więcej, informacje już wkrótce!

***

Warsztaty Shim Sham

Abecadło i pozycja obowiązkowa dla każdego tancerza swingowego – dość prosta choreografia znana, lubiana i tańczona na całym świecie. Więcej informacji o choreografii znajdziecie TUTAJ >>

Zapraszamy wszystkich!
Do udziału w zajęciach nie jest niezbędne doświadczenie taneczne!

Data: 3 marca 2012

Czas trwania: 12:00 – 13:30 (1,5h)

Koszt: 30 zł

 

Warsztaty Big Apple

Niezwykle żywiołowa, energetyczna i efektowna choreografia stworzona została w 1937 roku przez legendarną grupę taneczną Whitey’s Lindyhoppers. Znana m.in. z filmu Keep Punching (1939). Więcej informacji o choreografii znajdziecie TUTAJ >>

Na dwudniowych, sześciogodzinnych warsztatach powoli i szczegółowo przejdziemy przez poszczególne elementy oraz skupimy się na połączeniu ich w jedną całość.

UWAGA! Zajęcia adresowane są do osób na poziomie średniozaawansowanym. Ponieważ na zajęciach pracujemy nad układem jako całością, nie ma możliwości udziału jedynie w drugiej części warsztatów.

Data: 10 i 11 marca 2012

Czas trwania:
– sobota – 11:00 – 14:00 (3h)
– niedziela – 11:00 – 14:00 (3h)

Koszt: 100 zł

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL