Collegiate Shag z dwiema partnerkami

7 listopada 2020 do 7 listopada 2020 12:00 — 14:00

Po co tańczyć Collegiate Shag tylko z jedną partnerką, skoro można z dwiema na raz? Mamy dla Was coś co pozwoli Wam odpędzić jesienne smutki!


W 2018 roku Michał Oblaciński, Kasia Dybowska i Gosia Aniołkowska stworzyli niezwykłą choreografię, którą następnie zatańczyli na festiwalu Rock That Swing w Monachium.
Jeśli jeszcze jej nie widzieliście, oto i ona:

Followerki i followerzy – chcielibyście nauczyć się, jak odnaleźć się w tańcu w trio i kreatywnie wykorzystać obecność dodatkowej osoby w parze?

Leaderzy i leaderki – chcielibyście rozgrzać do czerwoności swoje mózgowe półkule i poczuć się jak początkujący perkusista?

Zapraszamy na warsztaty 2+1 Collegiate Shag, czyli taniec z dwiema partnerkami jednocześnie!

Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w MW Studio w PKiN.

W ramach wydarzenia Warsaw Shag Team Signature Moves odbędą się również w języku angielskim, w formie online.

Uwaga! Rejestracja na warsztaty w trójkach (2F i 1L). Brak rotacji partnerów podczas zajęć. Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, instruktorów i ich bliskich, maseczki lub przyłbice obowiązują przez cały czas trwania warsztatów. Przed wejściem do sali prosimy o dezynfekcję rąk.

2+1 Collegiate Shag • taniec z dwiema partnerkami

Dzień i godzina: 7.11.2020 (sobota), godz. 12:00 – 14:00
Lokalizacja: MW Studio, PKiN, Pl. Defilad 1 (wejście od Emilii Plater)
Instruktorzy: Michał Oblaciński, Katarzyna Dybowska i Cherry Moreno

Wymagania: ukończenie kursu CS Fundamentals 3 w Swingout.pl lub znajomość double rhythm basic (slow, slow, quick, quick), swobodny taniec w pozycjach: open, closed, side by side; znajomość podstawowych side passów oraz elementów: sliding doors, tuck turn, sugar push.

Cena: 70 zł/os

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email
  • Nadchodzące wydarzenia

    No Upcoming Events found!

  • Newsletter

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL