Świąteczny Swing 2018

15 grudnia 2018 19:00 — 2:00

Tradycyjnie, przed Świętami Bożego Narodzenia, Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL zaprasza na imprezę z cyklu Świąteczny Swing! Przed Wami muzyka na żywo w wykonaniu The Cajun Spices, występy i konkursy taneczne, a przede wszystkim kilka godzin doskonałej zabawy w świątecznej, rodzinnej atmosferze!

Imprezę rozpocznie lekcja podstaw tańca swingowego dla osób jeszcze nie tańczących. Wkrótce po niej zapraszamy na część artystyczną, w której zaprezentują się uczniowie Studia!

Muzyka na żywo: The Cajun Spices

Dodaj do siebie sól, pieprz cayenne, oregano, tymianek, czosnek i słodką paprykę żeby przywołać smak Luizjany. Połącz tarkę, banjo, gitarę, saksofon, kontrabas, skrzypce i akordeon, by odkryć jej brzmienie.
The Cajun Spices to unikatowe połączenie pasji do muzyki i tańca swingowego, to również jedyny w Polsce zespół stworzony przez tancerzy i dla tancerzy.
Inspiracji szuka w muzyce legendarnych jazzbandów lat 20 i 30-tych, gypsy jazzie, a także w twórczości współczesnych ulicznych muzyków Nowego Orleanu.
Zapraszamy na wspólną wyprawę w miejsce, gdzie rosa wiesza diamenty na zielonych listkach koniczyny, a wiatr śpiewa w cieniu drzew pochylonych nad leniwym nurtem Mississippi.

Konkursy:

One Chorus Contest:
Do konkursu mogą zgłosić się zarówno pary, jak i grupy, czy też pojedyncze osoby. Formuła konkursu jest otwarta – choreografia może wykorzystywać dowolny taniec swingowy, może również je łączyć. Tempo utworów jest dowolne. Choreografia powinna trwać jeden chorus, czyli 32×4 (takty) lub 16×8 (eight-count) w przypadku utworów o strukturze AABA.

Pro-Am (Professional – Amateur) Contest:
W tym konkursie finaliści tańczyć będą z kadrą Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL. Oceniani będą jedynie tancerze Am (amatorzy), oddzielnie partnerki, oddzielnie partnerzy.

Świąteczny Swing 2018
Restauracja Antrakt
ul. Słowackiego 19a

Lekcja podstaw tańca swingowego: 19:00 – 19:30
Część artystyczna: 20:00 – 21:30

Cena biletu: 30 PLN
Uczniowie SWINGOUT.PL*: 15 PLN

*) Dotyczy osób, które wzięły udział w min. 1 regularnych zajęciach SWINGOUT.PL w sezonie zimowym (wrzesień-grudzień 2018).

 

Autor: rafal

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email
  • Nadchodzące wydarzenia

    No Upcoming Events found!

  • Newsletter

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL