Swing na Pradze: Bal Debiutantów

18 listopada 2017 19:00 — 24:00

Swing na Pradze: Bal Debiutantów

“Swing na Pradze” organizowany przez Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL już na stałe zagościł w Centrum Promocji Kultury. Na kolejną potańcówkę zapraszamy 18 listopada – ten wieczór dedykujemy Debiutantom!

Tańczysz krócej niż rok i wciąż czujesz się niepewnie na parkiecie? Z podziwem patrzysz na bardziej zaawansowanych tancerzy, a sama myśl, że ktoś z nich mógłby poprosić cię do tańca powoduje, że pocą Ci się dłonie? A może gdy słyszysz szybszą muzykę w panice zaczynasz przeglądać kurs charlestona na YouTube? Spokojnie – każdy kiedyś zaczynał. Tego wieczoru zadbamy, by każdy z Was czuł się komfortowo i czerpał radość z faktu bycia początkującym!

Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL zaprasza na Bal Debiutantów – potańcówkę z myślą o osobach, które przygodę z tańcami swingowymi zaczęły w ciągu minionego roku! Z tej okazji załoga muzyczna Studia zapewni muzykę w przyjaznym tempie, odpowiednim dla Lindy Hop, Charlestona, Bluesa, a także umiarkowanego Collegiate Shaga i Balboa.

Z fascynacją oglądasz konkursy taneczne z różnych festiwali i myślisz, że jeszcze sporo czasu upłynie, nim sam będziesz mógł wziąć w nich udział? Nic bardziej mylnego! Aby oswoić Was z występami przed większym gronem, przygotowaliśmy konkurs Rookie JnJill z atrakcyjnymi nagrodami, w którym udział mogą wziąć wszyscy uczniowie Studia SWINGOUT.PL tańczący krócej niż 6 miesięcy. W eliminacjach tancerze tańczą do 3 utworów z 3 losowo wybranymi partnerami, natomiast w finale tańczą do krótkich fragmentów muzycznych z wylosowanym partnerem.

Nie zabraknie również lekcji tańca – tym razem zapraszamy na godzinne spotkanie z najsłynniejszą choreografią swingową. “Shim Sham” to absolutna pozycja obowiązkowa każdego adepta swingu. Tego nie można przegapić!

NieDebiutantów, bardziej doświadczonych tanecznie zapraszamy równie serdecznie 🙂 Do zobaczenia!

Swing na Pradze – Bal Debiutantów
Centrum Prmocji Kultury
sobota, 18 listopada 2017, godz. 19:00-24.00
ul. Podskarbińska 2, Warszawa

Start imprezy: 19.00
Warsztaty choreografii “Shim Sham”: 19.00-20.00
Lekcja podstaw Collegiate Shag: 20.15-20.30
Konkurs Rookie JnJill: 22.00
Wstęp: 10 zł. (bilety do nabycia przy wejściu na imprezę)

Autor: rafal

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email
  • Nadchodzące wydarzenia

    No Upcoming Events found!

  • Newsletter

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL