Zakochaj się w swingu już 9 marca!

Już 9 marca w Sztuki i Sztuczki kolejna okazja, aby zakochać się w swingu. Zapraszamy na potańcówkę w klimacie lat 30 połączoną z koncertem Mark Shepherd Quartet with Joanna Morea. O odpowiednio swingową muzyczną oprawę imprezy zadba pomysłodawca legendarnego cyklu imprez Jazz Mess – DJ Captain Sparky.

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do wspólnej zabawy, a nie czują się jeszcze pewnie na parkiecie zapraszamy na półgodzinne warsztaty podstaw tańca swingowego, które poprowadzą Michał Oblaciński i Katarzyna Dybowska, instruktorzy i założyciele Studia SWINGOUT.PL.

Oprócz warsztatów i muzyki na żywo, czekają nas jeszcze niespodzianki!

Wraz z jazz bandem Marka Shepherda z pokazem Solo Charleston i Authentic Jazz wystąpi instruktorka wileńskiej szkoły tańca swingowego Lindyhop.lt – Giedre Paplaityte, która na zaproszenie SWINGOUT.PL poprowadzi również weekendowe warsztaty na dwóch poziomach zaawansowania. Zapisy tutaj >>

Dodatkowo, wszystkie Panie spragnione ponętnych loków rodem ze Złotej Ery Swingu będą mogły skorzystać z bezpłatnych usług tańczących retrostylistek SWINGOUT.PL.

Start: 20:30

Wstęp:
– bilet normalny – 10 zł
– członkowie SWINGOUT.PL – 5zł
– uczestnicy warsztatów Charleston Authentic Jazz z Giedre Paplaityte – bezpłatnie

Lindy Hop i Charleston Warszawa impreza taneczna w Sztuki i Sztuczki

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL