Zakochaj się w swingu wraca do Sztuczek!

Cykl „Zakochaj się w Swingu” wystartował w warszawskim klubie Sztuki&Sztuczki kilka miesięcy temu. Na czas wakacji, impreza przeniesiona została w plener, do Cudu nad Wisłą i cieszyła się wśród warszawiaków ogromnym powodzeniem. Teraz w wielkim stylu powraca do Sztuczek wraz z Mark Shepherd Swing Quartet i Joanną Morea oraz Studiem Tańca Swingowego SwingOut.pl | Lindy Hop in Warsaw.

ZAKOCHAJ SIĘ W SWINGU!
sobota, 12.10, godz. 20.00
wstęp 20 zł (dla ludzi z przypinkami swingout.pl (50
proc zniżki)

SZTUKI&SZTUCZKI
ul. Szpitalna 8A
Warszawa

„Zakochaj się w swingu” to wehikuł dzięki któremu można przenieść się w lata 30.
Wszystko zaczęło się od Wilna. Byliśmy z przyjaciółmi w klubie muzycznym Tamsta na imprezie swingowej. To była niesamowita, wyprodukowana z rozmachem impreza, gdzie przy szlagierach z lat 30 bawili się i dwudziesto- i pięćdziesięciolatkowie. Postanowiliśmy podobny klimat stworzyć w Warszawie – mówi Przemek Dziubłowski, współorganizator imprezy.

Każde z tych dwóch miejsc ma swoją magię i swój niepowtarzalny charakter, który idealnie komponuje się z jazzem na żywo i tańcem swingowym – mówi Michał Oblaciński, współorganizator imprezy, założyciel SWINGOUT.PL – naprawdę trudno nie zakochać się w swingu na imprezie z takim klimatem. Tego nie da się oddać słowami, to trzeba po prostu zobaczyć i usłyszeć.

Michał wraz ze swoją partnerką Katarzyną Dybowską właśnie wrócił z podróży do mekki jazzu – Nowego Orleanu, skąd przywieźli nie tylko zdjęcia i wspomnienia, ale i nieco muzyki współczesnych nowoorleańskich zespołów, do której będziemy mieli szansę pobawić się już w sobotę.

Za gramofonami niezmiennie, najlepszy swingowy DJ w Warszawie – DJ Cpt. Sparky!

Autor: Michał Oblaciński

Instruktor Lindy Hop oraz Collegiate Shag. Organizator Warsaw Collegiate Shag Festival oraz innych imprez propagujących taniec i muzykę swingową w kraju i zagranicą. Założyciel sceny Lindy Hop w Warszawie oraz Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL.

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL