Zmiany w nowym sezonie!

Hej!
Wakacje wakacjami, a my pracujemy nad otwarciem dla Was kolejnego, 11. już sezonu Studia Tańca Swingowego SWINGOUT.PL!
Chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma informacjami dotyczącymi zmian w nowym roku szkolnym.

REJESTRACJA NA NOWY SEZON STARTUJE W PONIEDZIAŁEK 19 SIERPNIA. PLANOWANY START ZAJĘĆ: 2 WRZEŚNIA.

👉 ŻEGNAMY SKLEP.
Od nowego sezonu na Wszystkie zajęcia zapisywać się będziecie za pomocą formularza rejestracyjnego, natomiast płatności zbierać będziemy w formie przelewów na konto bankowe. Mamy nadzieję, że dzięki temu proces zapisów będzie dla Was prostszy i bardziej intuicyjny.

👉 ZAJĘCIA W FORMIE KURSÓW.
Specjalnie dla Was, nasza kadra opracowała ujednolicony program rozwoju oparty o 6 zajęciowe kursy. Każdy kurs ma jasno opisaną tematykę oraz wymagania dotyczące doświadczenia tanecznego zapisujących się osób. Dzięki temu:
unikamy powtórzeń materiału na zajęciach kolejnych poziomów,
uczeń ma jasny wgląd w to, na jakim etapie swojej ścieżki kariery się znajduje,
ułatwiamy dołączenie do kursu osobom, które chciałyby wrócić po przerwie,
umożliwiamy powtórzenie materiału osobom, którym nie udało się go przyswoić w zadowalający dla nich sposób podczas trwania kursu,
ułatwiamy dołączenie do grup osobom, które mają doświadczenie taneczne z innych szkół w innych miastach, krajach czy planetach! 😉
Informacje o rekomendowanym przez nas poziomie, na który możecie się zapisać w nowym sezonie otrzymacie od nas mailem w ciągu kilku dni.

👉 ZMIANY W PŁATNOŚCIACH.
Od nowego sezonu zniknie możliwość płatności za pojedyncze zajęcia. Nieregularne obecności utrudniały nam efektywne prowadzenie zajęć, prowadziły do rozwarstwienia poziomu w grupach, co często frustrowało regularnie uczestniczących w zajęciach uczniów i niejednokrotnie powodowało rozpad grup. Od września przyjmować będziemy płatności jedynie w formie opłat za 6 tygodniowe kursy, przed ich rozpoczęciem. Obowiązujące zniżki pozostają bez zmian i mają zastosowanie przy zapisie na dowolne 6 zajęciowe kursy z oferty szkoły. Zniżki naliczają się jedynie przy jednoczesnej rejestracji na wybrane przez uczestnika kursy.

Cennik:
1 kurs (6 zajęć po 1,5h): 225 zł
zniżka na drugi kurs: 15%
zniżka na trzeci kurs: 30%
zniżka na czwarty kurs: 45%

👉 CZWARTKOWE ZAJĘCIA DODATKOWE (EXTENSION CLASSES).
Wszystkim, którzy nie są w stanie wygospodarować czasu na regularne zajęcia, proponujemy lekcje o charakterze warsztatowym – Extensions. Zajęcia będą dotyczyły wąskiego zakresu figur lub technik tanecznych. Jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje dotyczące tematów zajęć dodatkowych!

Cennik:
Cena kalkulowana w zależności od czasu trwania zajęć. Przy rejestracji jednocześnie z regularnym kursem: 15% zniżki na każde zajęcia z cyklu Extension.

👉 LH, SOLO I COLLEGIATE SHAG PERFORMANCE TRACK.
Z myślą o wszystkich tancerzach czujących żyłkę współzawodnictwa oraz uwielbiających występy i pokazy, organizujemy grupę LH, Solo oraz CS Performance Track. Te zajęcia to intensywniejsza praca, szybsze tempo i bardziej spersonalizowany feedback. Weźmiemy na warsztat klasyki sceniczne i znane choreografie, spróbujemy stworzyć własne układy i zaprezentować je szerszemu gronu. Zajęcia będą odbywały się w stałych parach.

Do zobaczenia na parkiecie,
team SWINGOUT.PL <3

Autor: admin

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Print
  • email

Post comment

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

© 2017 Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL